השראה מעולם האופנה

25.03.15

כיאה לחובבות אסתטיקה, תמיד משמח אותנו להיתקל בהפקות ביוטי חדשות. מבחינתנו זו הזדמנות ללמוד אודות הטרנדים השונים ויישומם המעשי, תוך שאנו מסמנות לעצמנו את מה שעתיד להפוך לדבר הבא בתחום האיפור והיופי. אך מעל הכל, זו הזדמנות נהדרת עבורנו לחזות באנשי מקצוע אהובים בפעולה: מאפרים, מסדרים, מסרקים ומעצבים אימג'ים חלומיים, פשוט כך.

 

 

אז הפעם אנו פוגשות בהפקת ביוטי חדשה של ורד ספיבק, שיכולה בקלות להיכלל בקטגורית של הפקת אופנה: מופיעים בה תכשיטים גדולים שהם למעשה פיסים לכל דבר, אך גם האיפור עצמו - למרות שעדיין נחשב כאיפור ביוטי שמתאים לכלות, יש בו קריצה לתחום האופנה וטרנדים שחורגים מעולמן של הכלות, אשר מסמנים עבורנו את הבשורה הבאה בתחום.

 

✮✮✮

 

 

הלוק הראשון שפוגש אותנו הוא מראה איפור מעושן- אביבי: יש בו את כל האלמנטים של הדרמה שאנו רגילות להם במראה איפור מעושן, אך בגרסה מרוככת יותר ובשילוב עם שפתיים אפרסקיות שממש מתקשרות לאביב. איפור שכזה יתאים לכלות שרוצות לוק קצת מודגש יותר אך חוששות מאיפור מעושן קלאסי. למראה כזה אפשר בהחלט לצוות עגילים במראה מאסיבי מבלי לחשוש מאובדן הפוקוס לטובת אחד המרכיבים של המראה.

 

✮✮✮

 

 

 

לוק אביבי נוסף עם פרשנות קצת אחרת: הפעם מדובר בדגש על אזור הריסים, עור בריא עם סומק במראה טבעי והברקות שמוסיפות ללוק הקורן. בשפתיים אנו פוגשות בסטיין, המעניק להן לוק מוכתם וטבעי - מראה מושלם למי שלא מתחברת לשפתון דומיננטי אך בכל זאת רוצה להדגיש את שפתיה.

 

✮✮✮

 

 

 

אילו היינו מתבקשות לבחור בלוק החביב עלינו, ללא ספק היה מדובר במראה עם השפתיים החומות. שפתיים חומות? כן, במבט ראשון זה נראה מפתיע, אך מדובר באחד הטרנדים החמים ביותר של החורף האחרון והוא ימשיך איתנו גם הלאה, הודות לחזרתן של הניינטיז לחיינו. שפתון חום הוא אמנם בעל נוכחות והופעה מחייבת, אך הוא גם משדרג את הלוק למחוזות מאוד מיוחדים ואנו צופות שהוא ישתלב במהרה גם בקטגוריית כלות ה-Offbeat שלנו. שפתון כזה מומלץ כמובן לשלב עם עיניים נקיות יחסיות ואהבנו במיוחד את החיבור המפתיע שלו לקשת שיער בעלת נוכחות.

 

✮✮✮

 

 

 

אחרון וחביב הוא לוק קלאסי לעונת האביב, המתבטא באמצעות קשת פרחים בגווני הפסטל יחד עם עיניים במראה ורדרד ונקי. השילוב המתבקש עם שפתיים במראה פסטלי אינו מתקיים כאן הפעם ובמקומן אנו מקבלות שפתיים בגוון פוקסיה חם, שמשדרג את הלוק כולו. אנו אוהבות כלות עם שפתונים עזים ובהחלט מקוות לפגוש יותר מהן בעונת החתונות החדשה!

 

✮✮✮

 

טרנדים, מגמות ובשורות חדשות... תחושה של התחדשות באוויר, אין ספק שהאביב כבר כאן!

 

קרדיטים

איפור ושיער: ורד ספיבק

לוק ראשון: תכשיטים דורי צ'נגרי, שמלה יואב ריש

לוק שני: תכשיטים Zazu Jewelry, תכשיט לשיער תמי בר-לב, שמלה ירון ברכה בצלאל

לוק שלישי: קשת יעל קאילה שגיא, שמלה משכית

לוק רביעי: זר לשיער איחולים בפרחים, תכשיטים טובי פרבר, שמלה ענבל רביב

צילום: עידו לביא

דוגמנית: שני פינקלשטיין ל"יולי"

סטיילינג: אוהד איתן נורי

 

מאת:כלות אורבניות