השולחן לובש חג

23.09.14

 

לקראת החג, תיבת המייל שלנו עלתה על גדותיה והוצפה בערימות על גבי ערימות של חומרים יפים ומעוררי השראה, שעושים לנו הרבה שמח בפתחה של שנה חדשה! לעיתים רבות אנו מתקשות לומר אם מדובר בחתונה אורבנית או בהפקה מתוכננת, אך כך או כך זה לא באמת משנה, שכן חגים, חגיגות וחתונות הם שני צידיו של אותו מטבע בדיוק, כשבכל אלה משחק האירוח תפקיד חשוב - המפתח האמיתי ליצירת האווירה האהובה עלינו בעולם.

 

 

 

הפעם אנו פוגשות בהפקה שנערכה ב״בית קרנדג׳י״ המעוצב בקפידה רבה, בית שהוקם עוד בסוף שנות ה-20׳ ושוכן בלב ליבה של שכונת פלורנטין התל-אביבית ומארח שלל אירועים. אל ההפקה חברו המעצבת רעות זגוני והצלמת נועה מגר, שפיזרו גם הן מאבקת הקסמים שלהן במקום, וכשמחברים בין הנשים המוכשרות האלה לבין לוקיישן שווה התוצאות מדברות בעד עצמן.

 

 

 

בתמונות הבאות תוכלו להבחין בשולחן שעושה לנו חשק מיידי לשבת סביבו ולהתחיל ליהנות כמו שרק כלות אורבניות יודעות. הוא משלב משחקי טקסטורות, כלים בגבהים שונים, פירות ופרחים, פלייסמנטים וכרטיסי הושבה מעוצבים… לצד צלחות, כוסות וסכו״ם חגיגי.

 

 

 

 

כדי שגם אתן תוכלו ליצור שולחן שכזה, הרי כאן לפניכן תמונות נוספות ובהן תוכלו למצוא המון רעיונות מעולים ליישום מיידי בביתכן הקט! רק התבוננו בהן לאט, לאט, לאט וכך תמצאו את כל הדברים החביבים עליכן באופן אישי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מצאתן? לא היה לנו ספק שתמצאו! נאחל לכן וגם לנו ערב חג פשוט נפלא!

 

קרדיטים

לוקיישן: בית קרנדג׳י

צילום: נועה מגר

עיצוב: רעות זגוני

 

 

מאת:כלות אורבניות