הרימו עוגן

13.10.16

גם אם אתן לא אוהבות לטבול במימיו, אתן חייבות להודות שים - כל ים, לאו דווקא הים התיכון שלנו - הוא אחת המתנות היותר שוות שבני האדם קיבלו מהטבע. משהו בבריזה המלוחה, בסאונד של הגלים ובתחושה האינסופית הופכת אותו למקור של נחמה ורוגע, גם בלי להיכנס למים.

 

gallery

 

gallery3

העיצוב שלפניכן הוא כולו הומאז' לכחול הגדול ואם כבר הומאז' - אז שיהיה בסטייל; החתונה הזו, של בני זוג יפואיים, נערכה בטראסק, במרחק נשיקה ממי נמל תל אביב. השניים רצו עיצוב שונה מהרגיל ואחרי חרישה רבת שעות בפינטרסט הם הרגישו שמצאו את הקונספט המבוקש.

 

gallery high3

 

gallery10

 

gallery9

קונספט זה נחמד, אבל איך הופכים את החלום למציאות? פשוט מאוד, שוכרים מעצבת מוכשרת. לתפקיד נבחרה קים ביולו שמיד קלטה את הראש ועפה עם בני הזוג על הרעיון.

 

gallery5

 

gallery9

וכך חתונת הים שלהם החלה לרקום עור וגידים: ההזמנות שנשלחו לאורחים גולגלו והוכנסו לתוך בקבוקים קטנים, הים התיכון שימש כרקע המושלם ובעיצוב האירוע עצמו נעשה שימוש בחומרים ימיים כמו חול, צדפות ועץ ישן המזכיר עצי סחף.

 

gallery high4

 

gallery6

 

gallery7

 

gallery2

נוסף על החומרים הטבעיים, בעיצוב כיכבו פסלונים של ספינות ומגדלורים, עששיות, סולמות ישנים וכמובן - איך לא - גם פרחים שהוסיפו טאץ' של רוך ועדינות. פלטת הצבעים הנבחרת התהדרה בכחול ולבן, אבל לא רק; השילוב עם פרחים בגוונים עדינים של וורוד מאוד הוסיף והחמיא לאירוע.

 

gallery high2

 

gallery8

 

gallery4

 

gallery high

לא יודעות מה איתכן, אבל לנו לגמרי מתחשק לקפוץ לביקור בים, או לפחות להתארח בחתונה שווה בטראסק...

 

קרדיטים
לוקיישן: טראסק
עיצוב: קים ביולו - הפקה ועיצוב אירועים
צילום: Ido Maya - Photography & Design
מיתוג: יעל ספרנדאו ColorFool

מאת:כלות אורבניות