הראשונה של השנה

28.09.16

אם תשאלו אותנו, נספר לכן שכל חתונה מרגשת אותנו מחדש. יש משהו במחשבה על בית חדש שהולך לקום בישראל ועל סיפור אהבה שמתחיל בו פרק חדש וחשוב, שפשוט משמח אותנו עד עומק הלב.

 

gallery high7

 

gallery22

 

gallery23

החתונה של ליאור ומתן מרגשת אותנו במיוחד, לא רק כי היא יפהפייה, אלא גם בגלל שהיא לא פחות מאשר החתונה הראשונה שאנחנו מארחות בשנת תשע"ז! מבחינתנו היא לחלוטין הסנונית הראשונה שמבשרת שנה מלאת חתונות אורבניות מדהימות.

 

gallery21

 

gallery high

 

gallery19

 

gallery24

ליאור ומתן, שמתגוררים בקיבוץ דגניה א', היו צריכים להתבשל חצי שנה עם עצמם עד שהבינו שהדבר הזה שיש ביניהם הוא ה-דבר האמיתי. למזלם חברה משותפת ידעה זאת הרבה קודם וכמה טוב שכך. שלוש שנים אחרי שפתחו את הלב, הגיעה גם ההצעה לעשות את זה מסודר וסופי עד הקטטר בספסל בשדרה.

 

gallery high2

 

gallery12

 

gallery

הצעת הנישואין המרגשת נשלפה לפני כשנה, אחרי חודשים ארוכים בהם הם ידעו שהם רוצים להפוך לבעל ואישה. מתן חיכה לזמן הנכון עבורו ומצא אותו בהופעה מרגשת של גבע אלון ודניאלה ספקטור בפסטיבל הפסנתר. אחרי ההופעה שנתנה את הטון הרומנטי, מתן בחר ברגע אינטימי בדירה המשותפת, שם שלף את הטבעת. ליאור ענתה בחיוב, והגיע הזמן להפיק את הדבר האמיתי.

 

gallery4

 

gallery5

 

gallery high3

מכיוון שיש לנו עסק עם ציירת וסטודנטית לאדריכלות ונגר שעובד בבנייה, לא באמת ציפיתן שזו תהיה עוד חתונה שגרתית, הא? לזוג היה ברור שהוא חלק בלתי נפרד מהערב עצמו ואין לו כוונות להגיע אליו רק עם שמלה יפה ומצב רוח טוב. היה להם חשוב לשים יד, תרתי משמע, בעיצוב, אבל בלי להפוך את זה לאובססיה ועבודה.

 

gallery13

 

gallery high6

 

gallery18

הם התחילו בבחירת המקום: השניים בחרו לשבור את הכוס בחוות טור סיני. הם הרגישו שהמקום כל כך יפה גם ככה, ששום דבר לא יכול להרוס אותו, גם אם לא יספיקו לייצר את כל מה שתכננו יחד עם ולדה מולדיס, שכנה מהקיבוץ וחברה טובה - שהעניקה להם את העיצוב כמתנת חתונה. העובדה הזו הניחה את דעתם וגרמה להם להתמקד בחתונה בצורה הכי שלווה, רגועה ומהנה שיכלו.

 

gallery14

 

gallery15

 

gallery17

כשליאור שמעה שמתקיימת מכירת חיסול של חנות יד 2 בקיבוץ ליד ביתם, היא הסתערה על המטרה ומיהרה לרכוש את כל המפות ומפיות הוינטג' ואפילו רכשה סדינים שהפכו בחתונה לדגלונים מגה מקוריים. מהר מאוד היה ברור מה מוטיב החתונה: חתונת חצר בניחוח ווינטג'.

ברגע שהרעיון הזה ננעץ, הכל פשוט המשיך בדרך הנכונה והתוצאה? תסכימו איתנו שלגמרי ראוייה לפתוח שנה של חתונות אורבניות מדהימות.

 

gallery16

 

gallery high4

מזל טוב ליאור ומתן ושנה טובה לכן, כלות אורבניות אהובות! מי ייתן וגם השנה נעורר בכן השראה ונארח את כל החתונות היפות שלכן ממש כאן, אצלנו ;)

 

קרדיטים
מקום האירוע: חוות טור סיני

צילום סטילס: בן קלמר

עיצוב: ולדיס 
קייטרינג: רפי רביב
מוסיקה: מיכל גפן
בר: ניצוצות
שמלה: יריד החצר הנשית
איפור ושיער: אור קופליס
בגדי חתן: sketch במתחם התחנה.
טבעות: hydra, צור אלון
תכשיט שיער: איה בן יעקב
נעלי כלה: מהבית
נעלי חתן: ואנס
תכשיטים: של סבתא, ומתנה מאם החתן
הזמנות/מיתוג: אנחנו - LULI handmade
עורך טקס: אור זהר
DIY: חופה, דגלונים, חישוקי רקמה, בקבוקים למרכז השולחן, אוסף מפות וכלי וינטג׳ לעיצוב, מספרי שולחן, חישוקי סרטים, קיר תמונות ממשטחים, משטחים עם כיתוב שיר בכניסה למקום
מתנות לאורחים: גלויות למזכרת ושוקולדים

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)