הצעת נישואין בניחוח של קפה

01.05.12

 

הפוסט הבא מיועד לכל אוהבות הקפה למינהן, אך בראש ובראשונה לכל אלה שלא מפסיקות להתרפק על זכרונות השהות הקצרה של "סטארבקס" בארץ, כשבפיהן טעמה של כוס הקפה האחרונה שהספיקו ללגום ברשת, שנייה לפני שעזבה.

 

 

וכעת, רגעים ספורים לפני שאנו צוללות אל מעמקי הפוסט הקפאיני הזה, אנו ממליצות לכן בחום להצטייד בכוס קפה משלכן. זיכרו את המלצתנו, אנחנו מחכות... עכשיו, כשגם אנחנו וגם אתן מצויידות במשקה הנכון - אפשר בהחלט להמשיך הלאה. לגימה קטנה ויצאנו לדרך.

 

 

היום אנחנו הולכות להציג בפניכן את אחת מהצעות הנישואין הכי מושקעות שנראו על גבי דפי הבלוג. אמנם ישראלית היא לא, אבל מעוררת השראה (כמויות עצומות של השראה!!!) - היא כן. סיפור ההצעה מתחיל בדייט הראשון של שיין ומיקלה, שנערך באחד מבתי הקפה של רשת סטארבקס. 10 וחצי חודשים לאחר מכן, שיין, הבחור הרומנטי הזה (איפה מוצאים כאלה דברים, איפה?), החליט להציע נישואין לאהובתו, ולשחזר בדיוק את האווירה והסממנים המובהקים של בית הקפה בו ישבו לראשונה, אך הפעם בחר הוא לעשות זאת בחיק הטבע.

 

 

ביום ההצעה ביקש שיין ממיקלה, צלמת אירועים במקצועה, לצאת עימו יחדיו לטיול שטח קצר ולצלם לוקיישן חדש שגילה. בשלב כלשהו בטיול, שיכנע את מיקלה שיוביל אותה בעיניים עצומות. מיקלה, לא העלתה על דעתה את האפשרות שעוד מספר דקות תגיע הצעת הנישואין שלה. כשהגיעו ללוקיישן עצמו הורשתה היא לפקוח את עיניה ולמולה נתגלה סניף הסטארבקס הפרטי שיצר עבורה שיין, בלב ליבו של היער: הספות עליהם ישבו, המשקאות ששתו, המוזיקה שהתנגנה ברקע, והאווירה הסטארבקסית העוטפת שבאה גם היא לידי ביטוי בכל אותם פרטים שדאג לשחזר במדוייק.

 

 

מיקלה ההמומה והנרגשת התיישבה על הספה, כלשצידה כרע ברך שיין, שהיה לא פחות נרגש ממנה. הוא סיפר לה שמהרגע הראשון בבית הקפה ידע שהיא האחת, ולאחר-מכן לא שכח לשאול את "שאלת השאלות", שזכתה מייד ל"כן" הנכסף. כי ביננו, אחרי הצעת נישואין שכזאת, מי באמת יכולה לסרב?

 

 

 

אט אט החלו לצוץ מנקודות המסתור ביער קומץ של חברים ומשפחה שהוזמנו גם הם לצפות במאורע המיוחד, להתרגש עם מיקלה ושיין, ולהרים יחדידו כוס קפה למזל טוב ולעוד אינספור שנים רבות, מאושרות ויצירתיות.

 

 

אז מה אתן חושבות, האם גם לכן מחכה באופק הצעת נישואין מהסוג המושקע? ועד שזאת תגיע, אתן מוזמנות לצפות בסרטון ההצעה המרגש של שיין ומיקלה. צפייה נעימה!

 

♡♡♡

 

 

♡♡♡

 

*עוד תמונות מההצעה ניתן לראות בבלוג של מיקלה וגם כאן, באתר המקסים הזה, שהוקם בעקבות ההצעה.

מאת:כלות אורבניות