הצעה בהפתעה

30.11.15

באינטרקציה עם הזוגות שלנו, אחת השאלות שאנו תמיד שואלות היא "איך התרחשה הצעת הנישואין?" וזאת משום שאנו יודעות שמאחורי הצעת הנישואין תמיד יש סיפור מעניין.

 

 

בין אם היא התקיימה במהלך חופשה בלוקיישן אקזוטי, בנוכחות חברים קרובים או אפילו בנוחות של הבית - כל הצעה כזו היא קסומה, מרגשת, מפתיעה וכל סופרלטיב אחר שניתן להעלות על הדעת.

 

כל הצעת נישואין מכניסה את הזוגיות לפאזה חדשה ועומדת בפני עצמה, כל הצעת נישואין מכילה בתוכה היסטוריה זוגית אוהבת, המון ציפייה והתרגשות.

 

הצעת הנישואין של שיר וקידר היא ללא ספק אחת המיוחדות שבהן נתקלנו והיא עשתה שימוש באחת הפלטפורמות הכי אהובות עלינו, האינסטוש - כן כן.

 

קידר הציע לשיר לצאת איתו לדייט, אחד מני רבים. מה שהיא לא ידעה שבמהלך הדייט הזה, בין מנה אחת או אחרת, הוא עומד להציע לה נישואין ומה שהיא לבטח לא ידעה, זה שכמה שבועות לפני שההצעה התרחשה בפועל, קידר פנה לכמה חשבונות אינסטוש ישראליים מובילים וביקש מהם לשתף את התמונה הבאה:

 

 

אז התמונה בהחלט שותפה, קידר תויג ושיר תויגה וכך במהלך ההפוגה בין המנות, קידר ביקש משיר להציץ באינסטגרם שלה. היא חשבה שזו הצעה קצת משונה, אבל היא אכן לא ביקרה באינסטגרם כמה ימים אז היא החליטה להציץ ולראות מה חדש בפיד שלה.

 

שום דבר לא הכין אותה לכך שבאינסטגרם חיכתה לה הצעת הנישואין, שאותה קידר צילם בעצמו בהזדמנות בה ביקש משיר לעצום עיניים מבלי שתדע במה מדובר.

 

 

כמובן שההצעה הפכה לויראלית ולמזכרת יפיפייה מאותו רגע קסום.

 

 

שיר וקידר, ההצעה שלכם הייתה ללא ספק מרעננת ומקורית, כל הכבוד!

 

** התמונות נלקחו מחשבון האינסטגרם של שיר

מאת:כלות אורבניות