הפתעות, אתגרים והפי אנד: חתונת האביב המתוקה של לינור ותומר

21.09.19

דמיינו שיש לכן ויז'ו מושלם לחתונה שלכן. לוקיישן על קו החוף, תאריך מושלם במאי כדי שיהיה מספיק חמים אבל לא לח ומחניק. מיקום מרכזי בתל אביב. נשמע מושלם לא? כך חשבו גם לינור ותומר עד שסדרה של תקלות מעצבנות ולא צפויות איימו לקלקל להם את החגיגה. אתן יודעות מה אמרו לינור ותומר לתקלות? Not Today!

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1

gallery 5
הם הכירו בפאב ברחובות כשכל אחד מהם היה עם חבורתו שלו. הם עדיין מתווכחים מי התחיל עם מי אבל שמחים להפסיד בויכוח כי תכלס, העיקר שמישהו עשה את הצעד.

gallery 5

gallery 5

gallery 5

gallery 9
הצעת הנישואין התרחשה בזמן ביקור של השניים בניו יורק, לשם נסעו כדי לקחת חלק בחתונה משפחתית (גורל? דפנטלי). השניים עלו לגג הבניין בו גרה בניו יורק אחותו של תומר, וכך מול הנוף האורבני המושלם של הביג אפל, שלף תומר טבעת.

gallery 9

gallery 9

gallery 13

gallery 13

gallery 13
הם החלו בתכנונים בידיעה שהם רוצים להתחתן בשישי בצהריים ובמקום שקרוב לים. הם סגרו ספקים ביעילות ובזריזות כי הרגישו חיבור איתם וגם בגלל שעבור שני סטודנטים מבאר שבע, תכנון חתונה במרכז הוא פרויקט לוגיסטי מורכב במיוחד.

gallery 13

gallery 17

gallery 17

gallery 21

gallery 17
כשלחץ הלימודים והמבחנים מתערבב עם ההכנות האחרונות לקראת החתונה, לינור ותומר הופתעו לגלות שלגורל של תכניות די מעצבנות עבורם. הבחירה שלהם להינשא בחודש מאי נבעה מהרצון במזג אוויר אידיאלי, אבל השניים נפלו על גל חום שאף הביאו לשריפות בכל רחבי הארץ ממש יום לפני החתונה. בנוסף, באותו יום ממש החלו העבודות על הרכבת הקלה ביפו (לוקיישן החתונה), והשאטלים מלאי האורחים התקשו להגיע לאולם.

gallery 17

gallery 21

gallery 21

gallery 21
אז מה עושים במצב כזה? נושמים עמוק. סומכים על המקום, על מנהלת האירוע, ובעיקר נושמים עמוק. לינור ותומר דפדפו את הבאסה הלאה והתמקדו בשמחה ובאהבה בהן היו מוקפים. אז כן, היה קצת חם, וכן, השאטלים איחרו - אבל היי, זה הוודינג דיי שלהם, ואף אחד לא יקלקל להם אותו!

gallery 25
gallery 25

gallery 25

gallery 25
עיצוב האירוע המקסים התהדר באווירה של ים ובצבעים אביביים, רומנטיים ועדינים. בחוץ אולי היה שרב, אבל החתונה של לינור ותומר נראתה והרגישה בדיוק כמו שהם חלמו. ואם יש דבר אחד בלבד שהם מתחרטים עליו זה שהיום המדהים הזה עבר כל כך מהר.

gallery 29

gallery 29

gallery 29

gallery 29


קרדיטים:
צילום סטילס: איזו צלמים
מקום האירוע: בית על הים
מוסיקה: מעיין ברגמן
בר: דאק פייס
שמלות: ליהי הוד
איפור ושיער: עדי סולומון 

+ קרדיטים נוספים


עיצוב האירוע: נטושירי - שירי טביבי
קייטרינג: מזל טלה
טבעות: תכשיטי בנדה
נעלי כלה: ג'ימי צ'ו - פקטורי 54
חליפה ונעלי חתן: דון אמור
תכשיטים: מילר
הזמנות / מיתוג: סטודיו נוף
מגנטים: עינת הממגנטת
מתנות לאורחים: חלות לשבת - מזל טלה
עורך טקס: יעקב נחימובסקי

מאת:כלות אורבניות