הפקת סוף החורף

12.04.16

הקיץ הוא אמנם עונת החתונות הקלאסית - ובאופן כללי מדובר בעונה שמחה ומשמחת, אבל אתן חייבות להודות שהוא מביא עמו גם לא מעט אי נוחות: ימים של לחות מהבילה, יתושים שמציקים בלילה ואוויר עומד שנותן תחושה כאילו כולנו חיים בסיר מרק. כשחושבים על כל אלה, אין ספק שלחורף יש יתרונות משלו; מבחינתנו מדובר בעונה אינטימית ורומנטית, שמאפשרת לקחת פסק זמן מן ההמולה שבחוץ ולהתכנס בתוך עצמנו. גם המאפרת ליאת מאמן מסכימה איתנו ולכן החליטה לארגן הפקת פרידה מהחורף.

בריכה וים הם מהמקומות האהובים עלינו, אבל סריגים גדולים ורכים, כוס קפה מהבילה וריח של גשם בחוץ הם ללא ספק תופינים שיחסרו לנו בקיץ.

 

כלה

 

עיצוב

 

עיצוב

 

עיצוב

 

עיצוב

 

עיצוב

 

עיצוב 

 

 עיצוב

 

הרומנטיקה שמביא עמו הצבע האפרפר שבחוץ, פורטת לנו על נימי הנשמה וגם מזמינה כרבולים ושיחות נפש עם החתנים המקסימים שלנו.

אחד הפינוקים האהובים עלינו בחורף, הוא לבלות את בוקר שבת במיטה עם ספר טוב ולאפשר לעצמנו להפליג למחוזות אחרים בדמיון - אחרי שבוע עמוס בעבודה וסידורים.

בהפקה מככבת הילה, כלה לשעבר שאופרה בידי ליאת מאמן ובחורה צבעונית ומרתקת; הילה חזרה לא מזמן מניו יורק, שם ניהלה סטודיו גדול לעיצוב גרפי. בעבר היא התגוררה גם בסין ובאירופה ולכן מכירה חורפים רבים ושונים ממה שיש לנו בארץ.

 

עיצוב

 

עיצוב

 

עיצוב

 

 

 

עיצוב

 

ליאת מאמן

 

עיצוב

 

עיצוב

 

עיצוב

 

אז נכון שהחורף הישראלי לא דומה לחורף האמריקאי, הסיני, או האירופי - אבל אין ספק שאנחנו נתגעגע אליו בימות השרב הכבדים. אנחנו מקוות שהצלחנו לעזור גם לכן לגנוב עוד פיסה של השראה חורפית בין שלל הסידורים לחתונה שלכן.

 

 

קרדיטים
דוגמנית: הילה אורן
צלם: אורי כרמי
איפור ושיער: ליאת מאמן
ביגוד ואקססוריז: אוספים פרטיים

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)