הפקת ט"ו באב עטופה בנוסטלגיה

11.08.14

 

בכל שנה כשמגיע ט״ו באב, אנו מרגישות אסירות תודה: יום שכולו מבוסס על אהבה, מזכיר לנו את כל הסיבות שיש לנו בכדי לשמוח ואת כל האנשים מסביב שאנו כל-כך אוהבות - בני הזוג, המשפחה וכמובן גם החברים הטובים שמוסיפים לנו ים של צבע לחיים.

 

 

אז בט״ו באב הזה, אנו הכי שמחות בעולם על היכרותינו עם אורי פישמן המהממת מהבלוג ״גומות״. אורי הזמינה אותנו להצטרף אליה להפקה רכה ונוסטלגית עליה חלמה כבר זמן רב, הפקה שנולדה מתמונה אחת מתוך חתונתם של סבה וסבתה, נתן ומרגלית, שנראית כאילו נלקחה מסדרת ה״כלות של פעם״ שלנו. ואנחנו, כמובן ששמחנו לקחת חלק בהפקה ולסייע לאורי בהגשמת החלום הפרטי שלה, כי חלומות נועדו להתגשם.

 

האהבה שאורי מפיצה לכל עבר, התבטאה גם בתמהיל האנשים המוכשרים שהתאספו על סט הצילומים ובלוקיישן בשם ״אקו״ הממוקם בשמורת נחל חדרה ואשר נופיו הירוקים תיפקדו על תקן הרקע המושלם ביותר לצילומים הרומנטיים ומלאי הנוסטלגיה. אל הסט הוזמן אדם נוסף ואהוב עלינו במיוחד - דרור גולן, שדאג להוסיף כתמיד את מגע הקסם שלו וקישט את הסט בפרחים יפים ומיוחדים: פרח השום הפוטוגני, פרחי קמומיל, גיבסניות, ורוניקה והורטנזיות - כולם התאימו למקום הנוסטלגי של דרור - הגינה בבית סבתו.

 

 

 

 

כשדנה ישראלי, הצלמת, עומדת מאחורי המצלמה ולירז שחר אחראית על מלאכת האיפור ועיצוב השיער - צללנו אל בועה פסטורלית מן האוויר, הודות לכל אותם פריטי וינטג׳ מקוריים (שמלות יד שנייה, הינומות, כפפות, הלבשה תחתונה, חופות, כריות, תכשיטים, ואף הזמנות על בד בעיצוב אישי) אותם מלקטת ויוצרת באהבה רבה מיטל מ״נדוניה״.

 

 

 

 

 

כשאנו מוקפות בכל היופי הזה ובשלל פריטים אשר כל אחד מהן טומן בחובו סיפור אישי, ערכנו פיקניק קיצי לצד הנחל עם אורי, כזה שתאם בדיוק את האווירה הכללית של ההפקה… וכמה נעים וטעים (עם עוגה יאמי ממש מבית ״מעשה במאפה״) הפיקניק הזה היה. אפשר שוב?!?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כלות יקרות שלנו, אנו מאחלות לכן ט״ו באב שמח ומקוות שגם אתן מעבירות את היום הזה בחברת האנשים שעושים לכן טוב… כל אלה שאתן אוהבות. זו גם ההזדמנות הקטנה שלנו לומר לכן עד כמה אנו אוהבות אתכן ואת כל העשייה הגדושה והרבה סביב הבלוג-מגזין האהוב שלנו!

XOXO

טל והדר

לפוסט "סיפורי סבתא" בבלוג של אורי גומות, עם סיפור ההפקה המלא והפתעה שווה במיוחד מבית "נדוניה" לאחת מכן, ברת המזל >>

קרדיטים

צילום: דנה ישראלי
הפקה ועיצוב: אורי גומות
שמלות כלה, אקססוריז, ארט ועיצוב: נדוניה
פרחים: דרור גולן. שומע [חושב] עושה - עיצוב והפקת אירועים
איפור-שיער: לירז שחר
לוקיישן: אקו
עוגה: ליהי עראסי, ״מעשה במאפה״

דוגמניות השראה: הדר מלמד-רכטר וטל מאור זינגרמן - כלות אורבניות, אורי פישמן - גומות

מאת:כלות אורבניות