הפקת חורף רכה

25.12.14

החורף המקומי, כמה שהוא רך ומתוק... החורף הזה גם יוצר עבורנו את פלטת הצבעים החלומית ביותר שהאחראי עליה יכול להיות אך ורק הטבע, במלוא הדרו ועוצמתו: עננים כבדים ואפורים - כמו מאיימים ליפול, שקיעות מרהיבות שמכילות בתוכן קשת של צבעים סגולים, ורודים וכתומים, לצד שמיים כחולים שמפציעים מדי פעם והרוח הנעימה שמבליחה גם היא וחודרת הישר לעצמות. אז כשזהו הקנבס, אין זה מפתיע שהוא מעורר השראה בקרב האנשים המוכשרים שמקיפים אותנו, צוות מקצועי שעבורו כל שינוי כזה במזג האוויר הוא סיבה ליצור ולהפיק יחדיו - וכמה כיף שגם אנו זוכות לקחת בכך חלק.

 

 

 

 

חמושים כל אחד בכלי העבודה שלו - שי שחר במצלמתו ועינב בר במברשות האיפור, יצאו יחדיו לשטח כדי ללכוד את כל היופי הטבעי בתקופה הזו של השנה. ככל שהשמיים והתפאורה השתנו, כך גם השתנו הלוקים של הכלות, אך רק התחושה הנעימה והרכה הזו של החורף נשארה איתנו, מלווה את הצוות בכל פריים ובכל טאץ' אפ.

 

 

 

 

צילומים שכאלו הם הזדמנות מעולה להתאוורר מהעיר, לנשום קצת אוויר צח ולהריח את הפרחים מסביב - גם אם ווירטואלית. זו גם הזדמנות מעולה להתעדכן בכל החדש בעולם הביוטי ובלוקים המדויקים ביותר לעונה, כפי שעינב בר תמיד שמחה לגלות לנו בזכות מראות האיפור והשיער אותם היא יוצרת בכשרונה הרב.

 

 

 

 

 

ממש ניתן להבחין כיצד פלטת הצבעים אותה תיארנו בתחילת הפוסט, השפיעה גם על הלוקים אותם יצרה עינב: אייליינר חתולי, כהה אך לא שחור לחלוטין יצר מראה שהוא תמיד קלאסי ונכון עבור הכלות שלנו, לצד צלליות בגוונים ניטראליים אך על הצד הקריר יותר, עם נגיעות צבע בדמותם של ליפסטיקים בגווני הפוקסיה - ממש כמו אותן שקיעות מופלאות שתיארנו. בגזרת השיער, גם כאן אפשר להבחין ברכות הזו של החורף, באמצעות תסרוקות פזורות של גלים על גבי גלים לצד צמת Fishtail ארוכה ומרשימה, כשאת כל אלו מקשטים זרים שקיבלו אף הם אדפטציה חורפית.

  

כמה כיף זה לפגוש בהשראת חורף יפה כל כך וביוטי שפשוט עושה נעים!

 

קרדיטים

 

צילום סטילס: שי שחר

צילום וידאו: יוסי שחר

איפור, סטיילינג, פרחים ועיצוב שיער: עינב בר

שמלות כלה: מרי אביב

דוגמניות: חן אלון ורחלי לסוכנות Say talent

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)