הפקת חורף בתיאטרון הנטוש

07.01.15

מקומות נטושים... יש בהם מעין קסם לא מוסבר. דווקא מהמקום הלא מושלם והמחוספס הזה עולה הסקרנות: לגבי האנשים שביקרו בהם, הסיפורים שהביאו איתם עד שנוצר לו הפסיפס של המקום שעומד כעת מיותם. כשאנו נתקלות בזוגות שמצטלמים במקומות נטושים, יש תחושה של מיסתורין שעולה מהם - ומהסיבה הזו בדיוק בחרו חברי הצוות ובהם הצלמים הנהדרים ליאור והדס לקיים את הפקת החורף שלהם במבנה של תיאטרון נטוש. מהו הסיפור של המבנה הזה? אלו הצגות ואנשים הוא ראה? זאת לא נדע וזה בדיוק סוד הקסם שלו.

 

האפלוליות של הצילומים מוסיפה להם רובד אקסטרה מיוחד וממש מסייעת לשדר אווירה של חורף על אף שמדובר במקום סגור, בזכות פלטת הצבעים האפלה שמתכתבת עם יום שכזה שיש בו שמיים אפורים- אפורים. יש כאן משחק מעניין בין הרכות שמשדרות התמונות מחד לבין תחושה של דרמה מאידך, בדיוק כפי שאפשר לצפות במבנה מעניין כל כך, שמכתיב את כללי המשחק. הכלות עומדות על הבמה, במה שמרגיש כמו משחק חייהן, מול שורות על גבי שורות של כסאות ריקים שאותם איש אינו עומד למלא - הקונטרסט הזה יוצר תחושה שונה ואפילו קצת משונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כיף לפגוש בצילומים שלוקחים את הכלות ואת השמלות היפות שלהן למחוזות אחרים, מרחיבים את היריעה וכיף עוד יותר לפגוש במקומות כאלה - שמרוב שהם ריקים, יש בהם כל כך הרבה תוכן.

 

קרדיטים

 

צילום: ליאור והדס
שמלות כלה: לי קודו
איפור: רונה בן עזרא
שיער: דנה צמות
דוגמניות: דנה פן, נטע לוי

 

 

מאת:כלות אורבניות