הפקת חורף בצבעים חמים

27.01.15

הדלת נפתחת אט אט ומן הצד השני ממתינה לנו הפקת חורף מושלמת, בתיעודם המסור של We are red . כבר כשאנו מביטות בדלת הזו, היא רומזת לנו על העתיד לבוא, שהרי היא מקושטת בפרחים בצבעוניות של חורף ועומדת סתם כך, באמצע השדה - עד שלא נותר עוד ספק כי משני צדדיה מחכים לנו סיפורים מיוחדים. על הדלת הזו ועל העיצוב בהפקה כולה, אחראיים כמובן במבי, שהרקעים היפים הללו הפכו כבר לסימן ההיכר שלהם ואנו תמיד שמחות לפגוש בהם בוריאציה אחרת.

 

 

 

 

כעת אנו פוגשות בחתן ובכלה שלנו, שגם הם התקשטו בצבעי החורף. הוא, בחליפה אפורה בהירה וחתיכית, עם בוטונייר בצבעים טבעיים שמתכתבים בצורה מושלמת עם אותה דלת מסתורית והיא, עם עם צמה גדולה ומרשימה - המורכבת למעשה משתי צמות שמתחברות לאחת וזר פרחוני עדין לראשה, שגם הוא מזכיר לנו את הצבעוניות המהפנטת של החורף.

 

 

 

 

 

 

ביחד, הם מתעטפים בשמיכה גדולה כי זה הרי מה שהכי כיף לעשות בחורף: לחזור מהיום הארוך, להתיישב על הספה צפוף צפוף לצד האדם שאוהבים, לחלוק איתו חוויות מן היום שהיה ואיתן גם שמיכה נעימה. את התפאורה של הסלון החליף הפעם החציר שהפך לפינת ישיבה פוטוגנית, יחד עם אותה שמיכה, עששיות וכמובן שפע של פרחים יפים- יפים.

 

 

 

 

 

 

 

הגוונים החומים, הצהובים והאדומים שחברו יחדיו לכדי פלטת צבעים הרמונית, מהווים קונטרה מושלמת לשמיים האפורים שפקדו את הסט באותו יום ויחד הם מנהלים דואט של חום וקור - ומזכירים לנו שגם כשבחוץ הטמפרטורות צונחות, אצלנו בבלוג-מגזין תמיד חם, ככה זה כשאנשי מקצוע נהדרים בוחרים לעסוק במה שהם הכי אוהבים ומאפשרים לנו להביא בכל אותם דברים יפים שאנו הכי אוהבות.

 

 

 

תכשיט סופר מיוחד לכלות האמיצות...

 

 

 

 

 

 

וכעת אם רק יסכימו המעלות לצנוח שוב, כדי שנהנה מאווירת חורף אמיתית גם במציאות - זה יהיה פשוט נפלא!

 

קרדיטים

 

צילום: We are red

וידיאו: clipper 

שמלת כלה: טלי הנדל

חליפת חתן: דורון אשכנזי 

שזירת פרחים: חווית פרחים אחרת- עמדת שזירה באירועים

איפור ושיער: אסתי ביטון

עיצב:במבי עיצוב אירועים, blush

חסות מצלמה:ארליך מעבדות

תכשיטים: עינב פדידה

עוגה ומתוקים: נטלי וילף Bake me away

נעליים: רוני קנטור

 

 

מאת:כלות אורבניות