הפקת ביוטי קיצית כי הקיץ כבר כאן!

29.06.14

 

עולם הביוטי והכלות, כמה שאנו אוהבות! אז נכון, אנחנו קצת משוחדות, אבל מדובר בתחום הלוכד את הטוב שיש לכל העולמות להציע: קלאסיות במראה על-זמני לצד טרנדים נוכחים והאופן המדוייק בו השניים משתלבים יחדיו, הן בגיזרת האיפור והן בגיזרת עיצוב השיער.

 

  

 

לכבוד הקיץ שכבר ממש כאן, המאפרת ומעצבת השיער עינב בר, משתפת אותנו באינטרפטציה שלה ללוקים הבולטים לעונה והם מכילים בתוכם את התמהיל הזה, של כל מה שקלאסי לבין כל אשר עדכני, בתוספת עצמות לחיים מעט שזופות מהרגיל… כיאה לעונה החמה.

 

 

בכל הנוגע לשיער, נוכל להבחין הפעם בתסרוקות רטרו מובהקות למדי, כמו למשל תסרוקת הגלים בהשראת שנות ה-20׳, תסרוקות חצי אסופות לצד תסרוקות אסופות לחלוטין, המורכבות גם הן מגלים. הנגיעות הטרנדיות מגיעות לידי ביטוי באמצעות השימוש בצמות ובפרחים חיים, כמו למשל קשת גיבנסיות המעטרת את השיער וזו כידוע - אחת האהובות עליכן, הכלות האורבניות שלנו.

 

 

בתחום האיפור אנו רואות חלוקה ברורה לכמה וכמה לוקים, חלקם עדינים אך מודגשים - כמו למשל המראה בעל האיליינר המעושן והשפתון הקורלי, ואילו אחרים שמים את הפוקוס על אזורים שונים בפנים כמו הלוק בו מככב שפתון בגוון פוקסיה.

 

 

 

מראות האיפור אמנם משתנים אך המכנה המשותף בין כולם סובב סביב עונת הקיץ וכולל עצמות לחיים מפוסלות, סמקים בגוון חמים כשמעליהם הברקה עדינה, כאילו פנינו קיבלו ליטוף נעים מקרני השמש.

 

 

ובמה אנחנו היינו בוחרות? אם ניקח לדוגמה חתונות הנערכות בצהרי היום, היינו מתאבזרות בליפסטיק בגוון בוהק, כזה שיוסיף חיות ללוק הכללי ויאיר את הפנים. בחתונות ערב לעומת זאת עיניים מודגשות יותר מרגישות לנו נכון ויסייעו ביצירת מראה זוהר ואלגנטי.

 

 

בנו כבר לגמרי התעורר החשק לרענן קצת את מגירת האיפור שלנו ולעבור לצבעים של קיץ, אתן מצטרפות?

 

☼ ☼ ☼

 

קרדיטים

צילום: דביר כחלון

ע.צלם: ערן אלסטר

איפור ועיצוב שיער: עינב בר

שמלות כלה: יאקי רביד,  ליליום

דוגמנית: עמית פרידמן

 

מאת:כלות אורבניות