הפקת ביוטי לבנה מבית שרון פור

20.01.13

 

לפני ימים ספורים, שיתף אותנו המאפר ומעצב השיער שרון פור בהפקת ביוטי חמה, חמה שיצאה זה עתה מן התנור, ומבין ידיו.

 

 

ומהיכן ההשראה להפקה? מהכלות שלו כמובן! שרון סיפר לנו כי פעמים רבות מגיעות אליו כלות, לאחר שעברו טיפולי החלקת שונים לשיער, כשהן מחפשות פתרונות יצירתיים לתסרוקות. נדמה להן כי לאחר אותם טיפולי החלקה, השיער שלהן לעולם לא יוכל לקבל מראה עשיר, גלי ובטח שלא מלא בנפח.

 

 

בהפקה הנוכחית שרון החליט להראות לכולנו כי למעשה ניתן לעשות כמעט הכול, גם עם שיער מוחלק, תוך שהוא מביא לידי ביטוי שלל תסרוקות עכשוויות ואופנתיות, שכל כלה תוכל ליהנות מהן גם ביום חתונתה.

 

 

 

סקאלת הנפחים בשיער הולכת ומשתנה מתמונה לתמונה בהפקה, ומציגה את המשחק הרב שמתאפשר, הודות לכשרון שמאחורי הידיים של שרון. בנוסף, דגש רב ניתן על שיער שמשדר מראה טבעי, נינוח ובעיקר - לא עשוי, לא עשוי מידי.

 

 

לצד התסרוקות הנפלאות, הצליח שרון לשלב איפור מדוייק עם דגש על העיניים ועל עצמות הלחיים. הוא השתמש בגוונים ירוקים, זהובים וחומים מעושנים, תוך שהוא משלב זאת עם שפתיים ניטרליות ועדינות עד כמה שניתן. וכשעושים חיבורים טובים, בין איפור לשיער ובין שיער לאיפור, כל אחד נותן את המקום לאחר, מבלי לגנוב את כל ההצגה.

 

 

מקוות ששנת 2013 תמשיך להביא עימה הפקות רעננות כל כך, כאלה שמצליחות לקרב עוד ועוד בין עולם הכלות לעולם האופנה והביוטי, כי בעיננו, הם פשוט חלק בלתי נפרד זה מזה.

 

★★★

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: