הפקת ביוטי בסימן הסתיו

21.09.15

מתחיל קצת להתקרר בערבים ואפילו בבקרים. התחושה הזו של סוף הקיץ קיימת ונוכחת באוויר - וכל הסימנים מצביעים על כך שסוף כל סוף הקיץ עומד להיפרד מאיתנו ולפנות את מקומו לטובת הסתיו, שמתגלה השנה כביישן מתמיד.

 

הדרך הטובה ביותר לזמן אותו אלינו היא עם המון השראה: אימג'ים יפים, ביוטי סוחף, קצת מחמאות שיעשו לו חשק לפקוד את אזורנו.

 

הפקת הביוטי שפוגשת אותנו הפעם עושה זאת במדויק ומציגה בפנינו אימג'ים יפיפיים שממלאים את הריאות שלנו ברוח סתווית נעימה.

 

חולצות ארוכות, נרות בניחוחות הדלעת, שוקו חם. אלו הן האסוציאציות שקופצות לבעד עינינו כשאנו חושבות על הסתיו, עם קורטוב של שמש נעימה כי בכל זאת, הרי מדובר בסתיו מקומי וחמים למדי.

 

ההפקה גם מציגה בפנינו כמה לוקים שלבטח נשמח לאמץ לזרועותינו ואל עור הפנים בעונה הקרובה, שהרי יש בהם משהו כל כך מדויק, כל כך נקי, כל כך אהוב.

 

צמה מרושלת ושמלה נוצצת. איפור ושיער: קטי טאורל

 

שמלה נסיכותית של שי רפאלי

 

איפור עדין וצמה נחושתית

 

בלוק הראשון פוגשת אותנו צמה נחושתית יפיפייה, סופר עדינה ולא מוקפדת, כזו שאפילו נראה שאין שום דבר שמחזיק בקצוותיה. המראה ה-Fresh הזה לגמרי מתכתב גם עם האיפור, שאין בו שום מרקמים עזים אלא רק מעברים רכים בצלליות ועור קורן, נקי וזוהר. שילוב שאנו כל כך אוהבות.

 

שיער אסוף ואיפור עדין, לוק סופר אלגנטי מעשה ידיה של קטי טאורל

 

המראה הנכון לסתיו על פי קטי טאורל

 

דגש על ריסים צפופים ושפתיים מבריקות

 

גם הלוק הבא הוא סופר עדין ומעניין לראות כיצד אפשר להעניק פרשנויות שונות למראה שהוא רך ויפה. השיער הפעם אסוף בצורה מוקפדת יותר וגם האיפור מעט בולט יותר, באמצעות ריסים צפופים ושפתיים ורדרדות מבריקות. אהבנו כיצד כל האלמנטים השונים בלוק שיצרה קטי טאורל מתכתבים עם אותו קו נעים: הפרח העדין בידיה של הכלה, הלק הורדרד שלה וכמובן השמלה היפיפייה של שי רפאלי שמעניקה רקע קסום לכל היופי הזה.

 

מראה איפור מעושן ושיער אסוף בלוק אלגנטי

 

לוקיישן ההפקה: גן ורדים

 

שמלה מרהיבה של שי רפאלי

 

שמחות לאמץ את הלוק הנכון לסתיו

 

גם הפעם אנחנו עולים בדרגה, עם לוק שהוא עדיין עדין אבל הפעם נוכח עוד יותר - לוק מעושן. כשחושבים על מעושן, הנטייה היא לחשוב על איפור דרמטי מאוד, אבל זה מאוד תלוי בטכניקה וגם בצבעים שמשתמשים, כפי שמספרת לנו קטי. הפעם איפור העיניים הוא סופר מטושטש, אך כזה שמעניק לעין מבנה חתולי ומהפנט, תוך שמירה על עור במראה נקי ושיער שנע על התפר בין אסוף לבין חסר מאמץ.

 

כלות אהובות שלנו, אנו יודעות עד כמה אתן אוהבות מראות איפור עדינים ויפים - ומקוות שקיבלתן הרבה רעיונות לאיפור בתחושה סתווית.

 

קרדיטים

איפור, שיער והפקה: קטי טאורל

שמלות: שי רפאלי

לוקיישן: גן ורדים

צילום: רותם ברק

דוגמניות: פולינה צ'רננקו, גאיה מרק, עדי דבש מסוכנות רוברטו.

מאת:כלות אורבניות