הפקת ביוטי בניחוח פורימי

22.02.13

 

הפקת ביוטי יותר פורימית מזאת - באמת שלא יכולנו לבקש! אז נכון שלא תיראו כאן פוסט טיפוסי על איפור ושיער ליום החתונה (אלא אם כן בחרתן להתחתן בערב החג ולהפתיע את כולם במראה בלתי שגרתי בעליל, וגם את זה אנו לא שוללות כלל וכלל), אך החלטנו שהחג הזה הוא הזדמנות מצויינת להשתעשע קצת ולשתף אתכן בתמונות שגרמו לנו לרצות ולקפוץ למסיבת הפורים הראשונה שתיקרא בדרכינו.

 

הלוק הראשון

 

קלוז אפ טיים

 

הרעיון שעמד מאחורי ההפקה הוא משחק בצבעים כיד הדימיון הטובה, ועם זה הלכו ממש עד הסוף המאפרת יאנה פרוביז ומעצב השיער גיא שמואל. הם רצו להראות לנו שאפשר לשחק בצבעים, מבלי לחשוש מהם כל-כך. אמנם מדובר במראות נועזים מאוד, אך בכל הקשור לחג פורים - תסכימו איתנו שבהחלט אין נועז מידי.

 

הלוק השני

 

קלוז אפ טיים

 

כל אחת מן התמונות בהפקה חושפת אותנו לעוד לוק מהפנט, לעוד מראה הורס ולשילובי צבעים בלתי שגרתיים בעליל שעובדים, פשוט עובדים יחדיו.

 

הלוק השלישי

 

קלוז אפ טיים

 

השיער נצבע באמצעות פיגמנטים טהורים של צבע, כאלה שניתן לרכוש בכל חנות אומנות, ולאחר מכן עובד בצורה שתאמה את כל אחד ואחד מן המראות בהפקה: משיער בעל נפח, תלתלים בגדלים שונים ועד לתסרוקות אסופות ומוקפדות. לזה כמובן התווספה גם עבודת האיפור של יאנה שכללה איליינרים צבעוניים, צלליות בצבעים לא שגרתיים, ליפסטיקים צהובים וירוקים, ותוצאות שקשה היה לנו להישאר אדישות כלפיהן.

 

הלוק הרביעי

 

קלוז אפ טיים

 

ואם לא בא לכן ממש להתחפש השנה, אנו חושבות שתוכלו למצוא בפוסט הזה הרבה השראה למראות שרק מצריכים מכן להשתעשע עם קצת צבע ותו לא. זה הזמן לרכוש פיגמנט מגניב לשיער (או לחילופין ספריי שיער פורימי), כמה צלליות נועזות, אודם בצבע שמעולם לא הייתן בוחרות בו ביומיום, וזהו - אתן ממש מסודרות. פורים שמח לכן, כלות אורבניות!

 

⌘⌘⌘

 

מאת:כלות אורבניות