הפקת ביוטי אביבית

15.02.14

 

יום אחד השמש יוצאת מבעד לעננים, מזג האוויר בהיר והשמלה הדקיקה בצירוף הקרדיגן רואים סוף סוף אור יום, וביום למחרת השמש מתחבאת לה שוב, הטמפרטורות צונחות והופ! המעיל נשלף פעם נוספת מהארון. מזג האוויר ההפכפך שמלווה אותנו לאחרונה מסמן רק דבר אחד: אביב בפתח.

 

מסתבר שהאביב הקרב ובא לא מרגש רק אותנו, אלא הוא היווה השראה להפקה שיש בה את כל האלמנטים שאנו נהנות מהם כל כך בעונת המעבר הזו. מדובר בצילומים המבקשים להנציח את הטבע שמתעורר מתרדמת החורף, את הפרחים אשר צצים מכל עבר וצובעים את השדות במרבד צבעוני, בתוספת הרכות הזאת שמאפיינת כל כך את העונה.

 

כשאנו חושבות לרגע על הפקת ביוטי בסגנון אביבי, כמה אלמנטים קופצים היישר לדמיוננו: אנו רואות תמונה של בחורה המאופרת בצורה עדינה, עם תסרוקת טרנדית אך קלאסית בעת ובעונה אחת, עטופה באקססוריז בסגנון רומנטי עם נגיעות פרחוניות. יש משהו בסגנון הרך הזה שמתחבר לנו היטב גם לרוח הולנטיינ׳ס די שרק חלף לו והשאיר חשק לעוד.

 

למרבה השמחה, גם המאפרת ומעצבת השיער ניבה ויאולא ראתה בדיוק את אותה תמונה אל מול עיניה ובכשרון רב הפכה אותה למציאות. כדי להגשים את פנטזיית האביב הזו, חברו אל ניבה הצלמת אלה אוזן ומותג התכשיטים הפולקלוריסטי ״קולולוש״. לסט הצילומים התווסף גם מבט מצועף, כזה שחולם בהקיץ + רקע פרחוני - וכך התקבלה הפקת השראה אולטימטיבית. מזמינות אתכן להביט ביחד איתנו בתמונות ולאחר מכן לשלוח מבט נוסף אל עבר החלון ואל מזג האוויר המשתנה שם בחוץ. מי יודע עם מה הוא יבחר להפתיע אותנו הפעם…

 

 

 

 

 

 

✻ ✻ ✻

 

קרדיטים

צילום: אלה אוזן

איפור ועיצוב שיער: ניבה ויאולא

תכשיטים ואקססוריז: קולולוש

 

מאת:כלות אורבניות