הפקת אופנה לוהטת ללילה קר

10.12.13

 

הערב יורד לאיטו ומזג האוויר שם בחוץ הולך ומתקרר. אך מה קורה אצלינו, בין כתלי הבלוג? חם ולא סתם חם, אלא לוהט!!!

 

מאחורי כל ״הלוהט״ הזה עומדת הפקת אופנה אחת ומרעננת, ״הכלות של זברה״, אשר נקודת המוצא שלה בקשר ההדוק שבין מוסיקה לכלות הכי מדליקות שיש.

 

 

 

 

החבר׳ה היקרים מזברה מוסיקה טענו מאז ומעולם (בדיוק כפי שגם אנחנו סבורות…) כי אין כמו כלות שחיות ונושמות מוסיקה, בעלות טעם ייחודי מובהק המשתקף הן בפלייליסט באירוע והן בבחירת הלוק האופנתי שלהן. וכששני המרכיבים הללו שציינו מתחברים להם יחדיו, אז למעשה מתחילה המסיבה האמיתית… ועוד איזו מסיבה.

 

 

 

 

 

 

ההפקה עצמה היא פרי שיתוף פעולה יצירתי ורענן בין קומץ אנשים מוכשרים. על הצילומים המשובחים שעיניכן רואות כאן אחראי הצלם לירון אראל שצילם את שולה, הדוגמנית ההורסת שמככבת בהפקה, כלה אמיתית שעתידה להתחתן ממש בקרוב. 

 

 

 

 

 

בינתיים שולה עורכת קצת אימונים בלהיות כלה (כמה כיף לה, כמה!) כשהיא זוכה להתאפר ולהתייפיף על ידי לא אחרות מצמד היעליות שלנו, מאפרות העומדות מאחורי השם BDY Make Up & More.

 

 

 

 

 

 

 

ומה הכי עשה לנו את זה בהפקה? אחרי הדוגמנית ההורסת כמובן… הנוף הטבעי והירוק ששייך למתחם האירועים ECO, ומן הצד השני הקריצות העיצוביות שניתן למצוא בחללי הפנים של המקום. ביחד, מדובר בחגיגה אמיתית לעיניים!

 

 

 

נאחל לכן ערב חמים ונעים, ונאמר שוב ושוב כי אין על הכלות האורבניות שלנו בעולם כולו. דעו שהבטנו בתמונות מן ההפקה וחלמנו עליכן…

 

קרדיטים

מוסיקה: זברה מוסיקה

צילום: לירון אראל

לוקיישן - ECO מתחם אירועים בשרון

איפור: BDY Make Up & More

שיער: רועי הוביט אפרת

הפקה: מאיה בכור - זברה מוסיקה

שמלות כלה: ענבל רביב

דוגמנית: שולה למפרט

תכשיטים: זוזי עיצוב תכשיטים וצורפות

 

מאת:כלות אורבניות