הפקה שכולה הרמוניה

23.06.14

 

מה שאנו אוהבות במיוחד, בהפקות אשר מפתיעות אותנו בתיבת המייל שלנו ביום בהיר אחד, הוא לדמיין כיצד כל אחד ואחת מאנשי הצוות שנטלו חלק בהפקה - הביאו את האינפוט האישי שלהם אל חווית הצילומים. ברגע שיש סנכרון מדוייק בין כל האנשים אשר עובדים על הסט, התוצאה המתקבלת הרמונית לגמרי אך בכל-זאת מרגישים בנקודות המבט האישיות.

 

כך בדיוק הרגשנו גם אנחנו כשקיבלנו לידינו את התמונות מן ההפקה הבאה, ואילו הסיפור שמאחורי הקלעים התכתב בצורה מדוייקת עם התחושות העולות מתוכה: הצלם, נתי הורטיג, שרואה בחתונה התחלה חדשה, דיווש לו על אופניו בכדי למצוא לוקיישנים מרעננים עבור ההפקה.

 

 

 

איילה חיימוב, האחראית על האיפור ועיצוב השיער, רצתה להציג בפני הכלות לוק מעט שונה, המהלך על קו התפר שבין מראה זוהר לבין לוק שאינו מחופש מידי, כל זאת בכדי להציג בפניכן, הכלות האורבניות שלנו, את האלטרנטיבות השונות.

 

 

מעצבת שמלות הכלה חן גרסון (שזכיתן לפגוש פנים מול פנים במסיבת האביב שלנו), הביאה לסט קומץ משמלותיה הנפלאות, שיש בהן ניחוח קלאסי ועם זאת גם מגע מודרני, כשהשילוב הכולל יצר כמה וכמה לוקים שהם קצת פחות שגרתיים ועם זאת מרגישים מאוד נינוחים.

 

 

 

הלוקיישן הנבחר להפקה היה מוקף ירוק, כזה שהתאים לרומנטיקה שבשמלות ולפרחים בשיער. ואם כבר הזכרנו את התסרוקות, אז הפעם אנחנו רואות מגוון מהן החל מתסרוקת גלים וינטג'ית עד לשיער אסוף על הצד וכמובן גם תסרוקות שבהן מככבות הצמות האהובות עלינו ועליכן.

 

 

 

 

הטויסט הפעם הגיע בדמותם של האקססוריז לשיער, שכן לצד קשתות הפרחים נעשה כאן גם שימוש באביזרים נוספים כמו סיכה שמתחברת מתחת לשיער הנאסף, קשת ה"מתלבשת" על צידו האחורי של השיער או סיכה אשר נחה על המצח ומעניקה ללוק מראה אוריינטלי ומסקרן.

 

 

 

גם ברמת האיפור נתקלנו בכמה חידושים ששווה להזכיר כדוגמת איפור מעושן קלות וחובר לשפתיים כהות יותר. לרוב, הפקות רומנטיות שכאלה מתקשרות בתודעה ללוק רך ועדין, אך מרענן כל-כך לראות כיצד חבר הצוות עבדו יחדיו בכדי לקבל תוצאה מעט שונה וייחודית.

 

 

נקודות מבט שונות אבל מכנה משותף בולט ויחיד: אהבה ליצירה, לצילום וכמובן גם לעולם החתונות הישראלי והאהוב עלינו. בדיוק במקום הזה נולדות תמונות שעושות לנו נעים, פשוט כך.

 

קרדיטים

צילום: נתי הורטיג

שמלות כלה: חן גרסון

איפור ועיצוב שיער: איילה חיימוב

זרי פרחים: ארנונים

תכשיטים: אביגיל אדם

דוגמנית: עמית שוורץ ל-PMA Models

 

מאת:כלות אורבניות