הפין-אפ האולטימטיבית

21.02.16

היא נערת הפין-אפ האולטימטיבית, זו שמתמחה באופנת רוקבילי, בכל מה שקשור לשנות ה-50' ובהתאם לכך - היא עצמה נראית כמו נלקחה מתוך גלויה מן העבר, גלויה צבעונית ומהפנטת.

 

 

 

 

אנחנו מדברות כמובן על דפנה בר-אל, הגירל קראש שלנו בכל התקופה האחרונה. מעבר לכך שדפנה היא מאפרת ומעצבת שיער בחסד, בדיוק בסגנון הרטרו שאנו כל כך אוהבות, היא גם מתמחה בעיצוב ותפירת הלבשה תחתונה - ניחשתן נכונה, בסגנון של פעם.

 

 

 

 

לאחרונה החליטה דפנה להיכנס גם לתחום הכלות מהזווית של הטקסטיל והשמלות, היה מדובר עבורה בחיבור טבעי לאור האהבה לאיפור, שיער ולינז'רי. דפנה מספרת שזו הזדמנות עבורה להגשים ויז'ן שלם שנוגע להופעתה של הכלה שרוצה משהו קצת שונה, משהו עם איכויות של פעם.

 

 

אהבנו את העובדה שדפנה בחרה בגזרות מוכרות משנות ה-50' אבל העניקה להן אדפטציה של פעם. כך למשל, היא עיצבה רוב של שמלות המחולקות לשתיים - טופ וחצאית, עובדה המאפשרת מיקס אנד מאץ' בין הפריטים. לגבי מדובר בטרנד עכשווי מימינו אנו ולכן החיבור הזה פשוט נפלא.

 

 

 

 

בדיוק כפי שניתן לצפות מהסגנון של דפנה, יש לכל שמלה את הטוויסט המיוחד שלה, שבא לידי ביטוי גם בסטיילינג מדויק: אקססוריז שחורים, חצאיות תחתיות, שאלים פלאפיים - כל אלו יהפכו אתכן לכלת רוקבילי אמיתית, מוקפדת עם אדג', מושלם עבור חתונות OFFBEAT.

 

 

 

 

 

דפנה מספרת שהקו המנחה בסטיילינג ובעיצוב כולו היה ליצור דגמים שהיא הייתה רוצה ללבוש בעצמה או לחילופין להלביש בהם את חברותיה שגם לכל אחת מהן הסגנון ייחודי משלה. אנו לגמרי מתחברות לגישה הזו. 

 

קרדיטים

צילום: מוטי מלול - pixel capture
איפור, שיער, שמלות ודוגמנית: דפנה בר-אל
לוקיישן: brown beach house
נעליים: אוסף פרטי ורוני קנטור

מאת:כלות אורבניות
תגיות: