הסיפור הרומנטי של מיכל ודניאל

31.07.17

מכירות את הזוגות האלו שנראה שיש סביבם הילה תמידית? זה אולי משהו בכימיה ביניהם שיוצר אותה, אולי באווירה שנוצרת כשהם נמצאים בסביבה, אבל מה שבטוח, זה מאד מאד פוטוגני (ומעורר קנאה לא פחות).

 

בדיוק כאלו הם מיכל ודניאל, שהקסם שאופף אותם ואת חתונתם, כפי שמיד תראו, החל עוד בסיפור הצעת הנישואין שלהם. השניים יצאו לטיול קרוואנים בצפון הארץ בליווי הכלבה ההורסת שלהם. הם התמקמו על שפת הבניאס, ובלב הטבע, אחרי שדניאל שר וניגן בגיטרה, הוא כרע ברך והציע למיכל להינשא לו. לכל מי שתהתה האם קיימים סיפורים אגדיים שכאלו במציאות - הריי לכן ההוכחה שכן.

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 5

 

 

gallery 6

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 4

 

אם באגדות עסקינן, הרשו לנו לעבור הישר אל צילומי הזוגיות של השניים, שבגדול, נראה כאילו נצבעו בפילטר חלומי ורומנטי במיוחד.

 

מה שסייע להשלים את התמונה היפהפייה הזו היה הלוק של מיכל. בשמלה מעוטרת אבנים נוצצות שמתנפנפת בדיוק במידה המושלמת, איפור מעודן ותסרוקת כל כך יפה, שמגדירה מחדש את השילוב של צמות והד-פיס, מיכל הוכיחה שמראה אלגנטי ועדין תמיד-תמיד עובד.

 

gallery 012

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 1

 

בגזרת עיצוב החתונה, הזוג בחר ללכת בקו עיצובי שהתאים לסיפור שלהם - רומנטי, אלגנטי עם טאץ׳ של טבע. צרורות פרחים בגוונים בהירים קישטו את החופה והתכתבו עם סידורי פרחים גבוהים ומרשימים שעיטרו חלק ממרכזי השולחנות ומשטחים פרחוניים בדמות ראנר שנפרשו על האחרים.

 

gallery 13

 

gallery 14

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 15

 

gallery 16

 

gallery 17

 

gallery 18

 

gallery 19

 

כל היופי הזה התלכד לכדי הרגעים המרגשים של החופה, שאחריהם הגיע הרגע לו מיכל ודניאל חיכו - לרקוד ולשמוח זה עם זו ועם יקיריהם. והיי, אם כבר לרקוד, מה יותר טוב מלעשות זאת לצלילי כנר שמנגן לייב?

 

gallery 20

 

gallery 21

 

מיכל ודניאל, איזה כיף ששיתפתם אותנו בחתונה המהממת שלכם!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: עידן חסון

מקום האירוע: ביער

שמלה: טלי ומריאנה

ווידאו: יאיר שילוח

עיצוב שיער: קרן גיא

 

עיצוב האירועי: אירית זיגדון (אירית עיצובים)

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אבשה

מוסיקה: רוי ליבוביץ - אטיסוטו

איפור: ניקול דנינו

חליפת חתן: Boss

חוויות: ויטאלי - כנר חשמלי

קרדיטים נוספים: Ossie Ot- שלט כניסה

מאת:כלות אורבניות