הסוף הטוב של ניסאן ואמיר

13.10.16

יש הרבה דרכים לדעת שזו באמת אהבה, אחת מהן היא כשהקשר עובר משלום קר, להבנה שזה-זה: הסיפור של הזוג שלנו, אמיר, 31, מפתח אפליקציות מחיפה וניסאן, 30, בוגרת כלכלה וניהול בטכניון ובשנתה האחרונה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, התחיל כמו זוג ילדים שמושכים בצמה.

 

gallery37

 

gallery39

 

gallery high6

הם מכירים שנים, עוד מתקופת בית הספר, תמיד הסתובבו במעגלים משותפים אבל כלום לא קרה - אולי בגלל שהרשמים ההדדיים שלהם זה מזו וזו מזה לא היו משהו (הוא חשב שהיא קצת סנובית, היא לא אהבה את הגישה שלו ואף אחד מהם לא העלה על דעתו שבסוף הם יתאהבו). כל זה היה נכון עד לדרינק סתמי אליו יצאו בגיל 27 הנפלא.

 

gallery35

 

gallery31

 

gallery30

 

gallery27

השניים יצאו לשתות משהו כחברים ושני בקבוקי יין מאוחר יותר, יצאו ממנו מאוהבים ובלתי נפרדים. לפני שנתיים, עברו השניים תאונה רצינית אך הצליחו להתאושש ממנה. ביום הזה החליט אמיר שהוא רוצה אותה לאישה.

 

gallery26

 

gallery25

 

gallery24

 

gallery21

זמן קצר לאחר מכן, הם עלו על מטוס לדוברובניק, ושם בנמל הישן, עם שקיעת החמה, אמיר כרע ברך בפני ניסאן ובפני 200 תיירים שצפו בהם מהצד. ניסאן המופתעת בכתה ומיהרה לומר כמובן כן. המופע הספונטני כולו זכה לפרץ של מחיאות כפיים מהצופים בצד.

 

gallery18

 

gallery17

 

gallery14

 

gallery high4

 

gallery high3

את החתונה שלהם הם ארגנו במשך שנה שלמה וירדו לכל הפרטים הכי קטנים: ניסאן עיצבה את השמלה בעצמה, על ההזמנות היו אמונים שניהם יחד, כמו גם על האטרקציות והמתנות לאורחים. אבל הישג מרשים לא פחות הוא העובדה שהשניים בחרו מבחינתם את הספקים המושלמים שהרכיבו ביחד את האירוע היפה בחייהם.

 

gallery11

 

gallery9

 

gallery7

 

gallery6

 

gallery4

ניסאן ואמיר, היה לנו העונג לצפות באלבום המקסים שלכם, ועוד יותר להיחשף לסיפור אהבה שלכם שהוא אחלה סיפור לספר לנכדים. המון מזל טוב ותודה שקפצתם להתארח ;) 

 

gallery2

קרדיטים

צילום סטילס: מאמא צלמים
מקום האירוע: פיין קלאב
עיצוב: wediy והכלה
מוסיקה: אדיב אשקר
צילום וידאו: indi weddings
שמלה: עיצוב הכלה
איפור ושיער: דפנה בר-אל
טבעות: טל מור
נעלי כלה: asos
נעלי חתן: all-stars
תכשיטים: london
חליפת חתן: דורון אשכנזי
עורך טקס: דמיטריוס
מורת ריקוד סלואו: Gefen Slovotsky

מאת:כלות אורבניות