"הנבחרת"

02.01.12

 

הבחירה בטבעת האירוסין המתאימה, מבלי להכיר את טעמה האסתטי של המיועדת, היא המשימה הראשונה בדרך לחופה, וככל הנראה גם המאתגרת שבהן. חתנים ברחבי העולם משפשפים את ראשיהם באוניברסליות ותוהים כיצד יוכלו להעניק לבחירת ליבן את הטבעת המושלמת, מבלי שזו תבחר אותה בעצמה.

 

אז נכון, רכישת טבעת אירוסין ללא ידיעת בת הזוג היא תמיד משימה המוגדרת תחת סיכון גבוה, ועם זאת, היא לא מוכרחה להתבצע "על עיוור". ישנם כמה צעדים בסיסיים שיבטיחו לך, החתן הרומנטי, לא רק את אלמנט ההפתעה עד הרגע האחרון, אלא גם את הבחירה בטבעת האולטימטיבית.

 

 

תמונות מהארכיון

אלא אם כן תכשיטנות הוא תחביב משותף של שניכם, סביר להניח שאינך מכיר את טעמה של אהובתך בטבעות, או בתכשיטים בכלל לצורך העניין. עם זאת, במידה ותחליט לבצע סיעור מוחין ולהעלות באוב זכרונות רלוונטיים לנושא, סביר להניח שתיזכר כיצד בת זוגך התפעלה מטבעת של חברה שהתארסה, או את תגובתה בפעם האחרונה שבה חלפתם על פני חלון ראווה של חנות תכשיטים יוקרתית.

 

 

בשביל מה יש חברות?

גם אם תצליח להיזכר בהערות הספציפיות של בת הזוג, סביר להניח שתזכור אותן במעורפל או שלא תדע בדיוק לאיזו טבעת היא התייחסה. בדיוק כאן נכנסת לתפקיד החברה הכי טובה - זו שיודעת הכול אודות ה-BFF, כולל על חלוקי הדיעות בינה לבינך (אין ברירה, זאת חלק מ"החבילה"). הפעם, כל האינפורמציה שהיא מחזיקה תהיה רלוונטית לצורך חיפוש הטבעת המושלמת, שכן סביר להניח שהנושא עלה לשיחה בין שתי החברות לפחות פעם אחת. גם אם נצא מנקודת הנחה שהשתיים מעולם לא דנו בנושא, הרי שהחברה יכולה בקלות ובנונשלנטיות להוציא מבת הזוג את פיסת המידע החשובה באמצעות ניהול שיחה תמימה לכאורה לגבי טבעות. החברה, האוחזת בזכרון טוב יותר לפרטים משלך, תדע להצביע בדיוק על הטבעת המיועדת ברגע שתקבל את הרמזים המתאימים.

 

 

שיטת השלילה

גם אם אינך בטוח איזו טבעת לבחור לבת הזוג, סביר להניח שתוכל לדעת (לפחות ברמה הכללית) אילו טבעות יפסלו מראש. כאן מדובר במבחן זוגיות אמיתי, שכן הוא עונה על השאלה "עד כמה אתה מכיר את סגנונה של בת זוגך?". ישנן שאלות כלליות שסביר להניח שתוכל לענות עליהן בעצמך, על סמך היכרותך הלא מבוטלת עם בחירת ליבך - האם היא חובבת זהב לבן? או שמא היא תמיד עונדת על עצמה תכשיטי זהב צהוב? האם היא אוהבת תכשיטים גדולים ומאסיביים? או שהיא מעדיפה תכשיטים עדינים וצנועים יותר? אם באמצעות סדרת השאלות הזו תוכל לפסול מראש קטגוריה של טבעות שאינן מתאימות, הרי שהמשימה שלך תהיה קלה משמעותית.

 

 

 

חוש חש הבלש

המשימה הבאה מורכבת יותר, והיא לא מבטיחה הצלחה בכל המקרים, אבל אם היא הצליחה להעלות פירות - אז בינגו! מצאת את הטבעת המושלמת. המשימה דורשת שבת הזוג לא תהיה נוכחת בבית, על מנת שתוכל לשבת על המחשב המשותף או על מחשבה האישי ולחפש תיקיות רלוונטיות.

בנות זוג שמתחילות לחשוב על מושגים של נישואין, פעמים רבות שומרות תמונות של טבעות אירוסין שבהן נתקלו והתאהבו לכל מקרה, שיהיה ליום סגרירי. אם מצאת את התמונה הרלוונטית, תוכל להדפיס אותה ולגשת לחנות תכשיטים, שם כבר יוכלו להתאים לך את הטבעת הקרובה ביותר לזו שבת זוגך פינטזה עליה. חשוב מאוד להיות זהיר ורגיש בנושאים הללו, שהרי למרות שהמטרה מקדשת את כל האמצעים, בכל זאת מדובר בפלישה לטריטוריה האישית של בת הזוג, ולכן חשוב לפעול ברגישות, ביעילות ובדיסקרטיות, כאילו מדובר לכל הפחות במשימה בלתי אפשרית ואתה הוא טום קרוז של עולם הטבעות.

 

 

העלילה מסתבכת

חתן אורבני יקר, אם חשבת שכאן מסתיימת העבודה הקשה - טעות בידייך, הרי עדיין לא הגענו לשלב ההצעה. עוד לפני כן, חשוב לוודא שהטבעת מתאימה לאצבע המיועדת לא רק ברמה הסגנונית אלא גם לפי מידה. אמנם זה נשמע כמו שלב פשוט יחסית למשימות שעברנו עד כה, ועדיין עומדת השאלה באוויר: כיצד בוחרים בגודל המתאים? גם כאן תצטרך לגלות מיומנויות שזנחת בימי הצבא: עלייך להמתין שבת זוגך תירדם, רצוי ביום שבו היא הלינה על כך שהיא עייפה במיוחד, ובאישון הלילה לגשת אל אצבעותיה הענוגות עם חוט וללפף אותו סביב הקמיצה. שמור את החוט או הסרט במגירה ליד המיטה, וחזור לישון כאילו כלום לא קרה.

 

 

אפשרות נוספת ופשוטה יותר היא להמתין שדעתה של בת הזוג תוסח ולשלוף מתוך מגירת התכשיטים שלה את אחת הטבעות התואמות את מידתה. כאן המשימה היא קצת טריקית, שכן כדאי לבחור בטבעת שהיא אינה עונדת כל יום, אחרת היא תשים לב לחסרונה. הדבר האחרון שתרצה הוא שארוסתך לעתיד תרגיש רע על כך שאיבדה את הטבעת האהובה עליה ומצב רוחה יהרס. לכן, מומלץ לבחור בטבעת שבה היא עושה שימוש רק מידי פעם, כך שגם אם זו תיעלם לכמה ימים, חסרונה לא בהכרח יהיה מורגש.

 

 

ועכשיו? עכשיו נשאר רק להציע. פשוט, לא?

 

✼✼✼

 

 The images are taken from: The bridal bar, Style me pretty, Green wedding shoes, Once wed, 100 Layer cake, Oh lovely day

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא