המתפרה

10.07.13

 

סיון ותובל בחרו בתאריך חתונה אביבי שמאוד יקר לליבנו, ה-24.5. ואם תהיתן מה מיוחד כל-כך בתאריך (מלבד חתונתו של הזוג שלנו), נגלה לכן בסוד כי מדובר בתאריך החתונה של אחת מאיתנו… שחגגה לא מכבר שלוש שנות נישואין!

 

על חתונתם של סיון ותובל שמענו זמן רב מראש, שכן לא בכל יום מתחתן אחיה של מעצבת האירועים, רעות זגוני, עם אהובת ליבו - סיון, שותפתה של רעות וחברתה הטובה. ומששמענו על האירוע הקרב ובא ידענו שאין סיכוי שאנו מפספסות את ההזדמנות לתעד אותו, באמצעות מצלמתינו האהובה, כי זהו בדיוק אירוע מסוג האירועים בהם "כלות אורבניות" חייבות לצאת אל השטח ולצלם.

 

 

 

 

נתחיל בזה שנספר לכן כי החתונה עצמה התבססה על קונספט עיצובי מובהק, "המתפרה", ומסביבו נרקמו בקלות רבה כל שאר הדברים מצילומי הזוגיות המקוריים שערכו השניים, דרך עיצוב ההזמנה, סרטון הסייב דה דייט וכמובן עד אחרון הפרטים ביום האירוע עצמו.

 

 

 

במהלך החודשים שקדמו לחתונה ליקטה רעות שלל חומרים, כלים, רהיטים ואביזרים אותם מצאה בכל מקום אפשרי החל מחנויות תפירה ישנות, שווקי פשפשים וכמובן גם בתיהם של משפחות החתן והכלה, כשהמטרה העיקרית היא לחזק את הקונספט עוד ועוד.

 

 

 

ומה ראו עיננו כשהגענו למקום בבוקר החתונה? עיצוב קטן לצד גדול, בדיוק כפי שהיטיבו כל-כך הבנות לתאר לנו את החתונה עוד לפני שהתרחשה.

 

 

 

הלוקיישן בו בחרו השניים להתחתן נחלק לכמה איזורים שוניים ואופיין בהתאם גם מבחינה עיצובית. כבר בכניסה עמדה יפה ופורחת חופה גדולה לצד ריהוט גן לבן וחגיגי, ומשם המשיכו האורחים לאזור הדק שכלל את מרבית מקומות הישיבה.

 

 

 

לצידם של כמה וכמה מן השולחנות עמדו מדפי עץ אשר עליהם הונחו פריטים שונים כגון צנצנות כפתורים, קופסאות ישנות, ספרים ועוד, ואילו חלקם האחר של השולחנות התהדר בסידורי פרחים שנשזרו ישירות על אהילי מנורות במלאכת "תפירה" מדוקדקת וקפדנית.

 

 

  

שני חללים נוספים שמייד תפסו את עיננו היו חלל בית הקפה, עמוס בסידורי פרחים יפים ובממתקים צבעוניים, וכמובן גם חלל הפנים שעוצב בצורה קלילה יותר ובו נערכה המסיבה הגדולה.

 

 

 

מה אהבנו במיוחד? טוב, הפעם הבחירה באמת קשה אך כמו תמיד הפרטים הקטנים הם אלה שמנצחים ובגדול: פלייסמנטים שעליהם הודבקו כפתורים צבעוניים, בקבוקוני זכוכית כחולים, דרדרים סגולים, שקיות נייר חומות ובתוכן עציצים ודגלוני נייר חינניים שקישטו את האוכל שהוגש.

 

 

 

 

אז צילמנו וצילמנו וצילמנו, כפי שרואות כאן עיניכן, ולא הפסקנו להתרגש מהיופי הזה שהקיף אותנו בבוקרו של היום ההוא. את הכלה היפה, סיון, אמנם לא הספקנו לפגוש (בכל זאת, היה גם לנו יום נישואין לחגוג), אך מהתמונות שזכינו לראות לאחר-מכן הוקסמנו ממש ואנו מבטיחות לכן שגם אתן תוקסמו בקרוב. אהממ… אהממ…

 

*צילום: כלות אורבניות

**עיצוב: Reut Zagoni - Event Design

מאת:כלות אורבניות