המסע לפרק ב': צילומי הזוגיות של לובה ונתן

17.06.15

קשה לי לתאר עד כמה זה מרגיש מוזר ונהדר לקשט את הכותרת של הפוסט עם השם שלי ושל נתן... בהחלט לא תרחיש צפוי אם הייתן שואלות אותי לפני כמה חודשים ומצד שני, כל החודשיים האחרונים היו רכבת הרים אחת גדולה, שממשיכה לקחת אותנו מעלה ומעלה.

 

 

 

 

 

 

את הקונספט של האירוע כולו חלקתי איתכן רק לפני כמה שבועות ולכן זה לא ממש יפתיע אתכן שבחרנו באותו קו עבור צילומי הזוגיות - סרטיו היפים של ווס אנדרסון.

 

 

 

הדגש הפעם היה על סרט אחד באופן ספציפי - Moonrise kingdom: סרט מאוד נאיבי, שמדבר על אהבה יפה בין שני בני נוער, אשר יוצאים יחד למסע כדי להיות ביחד ולברוח מהמציאות היום יומית שלהם. 

 

 

 

 

המוטיב של המסעות מאוד התחבר גם למסע האישי שאנחנו עוברים בחודשיים האחרונים והרי לא לחינם קראתי ליומן הזה "המסע לפרק ב", שהרי גם כשעוברים אותו עם אותו אדם, אפשר בכל זאת לחוות תחושות חדשות ומופלאות.

 

 

 

 

 

הצילומים משקפים את מה שאנו מרגישים זו כלפי זה - את העובדה שבעצם תמיד היינו שם ואת העובדה שהמצפן הפנימי שלנו הצביע זה לכיוון זו פעם נוספת וכך מצאנו את עצמנו יוצאים יחדיו למסע המשותף הזה יחד, מלאי תקווה ומבלי לדעת מה מחכה לנו בהמשך.

 

 

 

 

 

 

את התמונות שאתן רואות כאן תיעד בכישרון רב תומר לשר, שגם את שמו יצא לי לכתוב כאן פעם אחר פעם מבלי לדעת שיום יבוא וגם אנחנו נהפוך למצולמים שלו. תומר הוא אדם שהאישיות שלו בוהקת בדיוק באותה מידה כמו הכשרון, איש שמביא איתו Good vibes לכל מקום. הוא גם זה שהתנדב לצלם לפני כמה חודשים את כלב האומנה האחרון שלי כדי לעזור למצוא לו בית ומהנקודה הזו והלאה - היה ברור שיש כאן חיבור מיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

הצילומים נערכו באווירה סופר נינוחה, בחברת הכלבות האהובות שלי, עם המון אקססוריז יפים שאותם ליקטתי אחד אחרי השני בשבועות שקדמו לסשן הצילומים - ובעיקר עם המון ציפייה לאירוע עצמו, לשינוי שאנו מקווים לחולל בזכותו ולכל הטוב שעוד מצפה לנו ברכבת ההרים הזו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בפעם הבאה שבה ניפגש אחלוק איתכן את ההזמנות הנפלאות שלנו, כבר לא יכולה לחכות!

 

קרדיטים

סטיילינג וארט: לובה שרגא

צילום: תומר לשר

מסכות ופרחים לכלבים: Blush, שאר האקססוריז: אוסף פרטי

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: