המסע לפרק ב': העיצוב

04.11.15

בפעם האחרונה שבה תיעדתי את ההכנות ל-#אירועלאחתונה, זה עדיין היה מוגדר כ"הכנות", כלומר עדיין היינו בהתרגשות ובשלב של לפני.

 

אז הנה, הזמן שוב מוכיח שאם יש משהו שהוא יודע לעשות - זה לחלוף במהרה, כי אנחנו נמצאים כעת שלושה שבועות אחרי האירוע, עם התמונות, הזכרונות והתקווה שהצלחנו לעזור ולו במעט לכלבלבים שאנו כל כך אוהבים.

 

את התיעוד שאחרי החלטתי גם כן לחלק לכמה חלקים, מהסיבה הפשוטה שיש כל כך הרבה תמונות ויש כל כך הרבה מה לומר, שאין שום פוסט שהוא גדול מספיק כדי להכיל את כל הרגשות, העבודה ותשומת הלב שהושקעו באירוע הזה.

 

בחרתי להתחיל מהעיצוב ואני מקווה שבאמצעות הצילומים והפוסט אוכל להעביר לכן ולו במעט את התחושה שהציפה אותי בעת שנכנסתי לראשונה לתוך הגלריה ביום האירוע, מה שסימל את תחילת חלקו השני והמשמעותי ביותר של היום שהיה.

 

שידת מגירות עם כל מיני דיטיילס בעיצוב

 

חישוקי רקמה יפים

 

פרופס לעמדת הצילום

 

האחראית על העיצוב הייתה מעיין כרמי מ-Blush, שהיה לי ברור עד כמה היא מוכשרת ולכן גם סמכתי עליה בעיניים עצומות, אבל כשראיתי לבסוף את התוצאה הסופית הרגשתי נפעמת והיה לי ברור שהיא לחלוטין הצליחה להתעלות על עצמה (מי שמכיר אותה יודע שזה לא עניין של מה בכך).

 

משקפת וספרי וינטג'

 

תפוחים על המשקל

 

כמה חודשים לפני האירוע מעיין שיתפה אותי בלוח ההשראה שלה שהיה נראה לא פחות מחלומי. במקביל לפנטזיה האישית שלי לגבי האירוע, היה נראה שגם למעיין יש רעיונות נפלאים שמאוד תואמים את הסגנון שלי. הבטתי בצילומים שהיא הראתה לי כרפרנס והייתי ספק נרגשת ספק מתקשה להאמין שכך ייראה לבסוף גם האירוע שלנו.

 

הכניסה לגלריה

 

גלובוס פסטלי

 

עמדת כלבים לאימוץ

 

במהלך החודשים הקרובים זרקתי לה פה ושם רעיונות רנדומליים לחלוטין שעלו לי בראש ולהפתעתי כל אחד מהם התקבל בברכה וללא שום הרמת גבה. אפילו יותר מכך - מעיין לקחה את הרעיונות הללו והגשימה אותם בצורה מדויקת, כך שהם אפילו התעלו על כל מה שדמיינתי.

 

מזכירה לכן שהקונספט לאירוע היה סרטיו של ווס אנדרסון: סרטים שיש בהם חיות, מוטיבים גיאומטריים וצבעוניות פסטלית נעימה. כל המוטיבים הללו קיבלו את הפרשנות של מעיין וממש חיים משלהם באירוע, אז מדהים לגלות איך עיצוב יכול לשקף אותך בצורה כל כך מדויקת ועדיין להיות מעשה ידיה של מישהי אחרת, כנראה שזה כל היופי כשיש חיבור מוצלח בין אנשים.

 

עמדת אימוץ כלבלבים

 

מבט על החופה

 

כדי לתת רובד נוסף לתיעוד וללכוד היטב את עמדות הצילום שהכינה מעיין, קריאייטיב ממוריז התגייסו למשימה עם מגנטי פולארויד יפיפיים. היה כיף גדול לראות את כל המגנטים האיכותיים והנקיים תלויים יחדיו ואין לי ספק שהם עשו כיף לאורחים, שכן יום למחרת קיבלתי גם מהם צילומים של כל המגנטים יחדיו. מדובר באחת המזכרות המיידיות והנעימות ביותר שיש מהאירוע - ועל כך תעיד דלת הכניסה שלי שעליה תלויים כל המגנטים אחד ליד השני.

 

עיצוב השולחנות

 

האורות המנצנצים של הגלריה

 

מרכזי השולחנות

 

שימוש יצירתי בפרחים

 

מבט מעל על סידורי השולחנות

 

סידורי השולחנות

 

עמדת השזירה של Flower booth נתנה גם היא טאץ' עיצובי חשוב, שהרי בזכות כל אותם סידורי הפרחים היפים שקישטו את האורחים, האירוע פשוט היה נראה חגיגה פרחונית אחת גדולה, בדיוק כפי שחלמתי עליה. העמדה המעוצבת של ספיר קיבלה את פני האורחים ואם כבר בכניסה הם היו מחויכים כשפגשו את כל העיצוב שחיכה להם, אז אין ספק שהפרחים שימחו אותם עוד יותר.

 

אלמנטים יפים בסגנון רטרו בעיצוב.

 

עמדת קעקועים זמניים

 

בקבוקי המרטיני היפים

יין מבעבע רוזה ויין מבעבע ברוט של MARTINI

 

עמדת שזירת הפרחים של פלאוור בות'

 

אז פרחים בשפע קצת יש, עכשיו צריך לדאוג לחיות כמובן! עמדת אימוץ של הרצליה אוהבת חיות ולמען הכלבים שבצל, שתי עמותות שעבורן התקיים האירוע, הוקמה בכניסה ועליה נתלו תמונות של כלבלבים שמחפשים בתים. המיתוג של האירוע כלל אוזניים מבצבצות של חיות ובמקום מספרי שולחנות, כל אחד קיבל את השולחן של החיה שמסביבה הוא ישב - גם זה היה כיף במיוחד.

 

אלמנטים שונים בעמדת השזירה

 

פתקיות ההושבה המקוריים

 

This is how our story begins

 

עמדת קעקועים זמניים עם כל מיני כיתובים מתוקים וכמובן גם חיות מאוירות, קישטה את האורחים, כך שהם חזרו הביתה כשהם מקושטים היטב, בין אם בפרחים ובין אם בקעקועים - ולא היה ספק היכן הם ביקרו באותו ערב. על הקעקועים הופקדה רוני מ-Mytoytattoo שעשתה פשוט עבודה נפלאה: צבעונית ושובת לב. הקעקוע שבו קישטתי את עצמי, ליווה אותי משלב הצילומים המקדימים ועד סוף הערב, עוד מזכרת נהדרת (את זה תראו בפוסטים הבאים).

 

עמדת הקעקועים הזמניים

 

מבט על החופה כשהחושך יורד

 

הכניסה למקום האירוע

 

עמדת הסיידר החם

 

עמדת סיידר חם גם היא התגלתה כהצלחה באירוע, העמדה עצמה הייתה ממותגת וברוח הסרט Fanstastic Mr.fox, שם הסיידר החם כיכב בכמה הזדמנויות.

 

דיטיילים יפים וזהובים בעיצוב

 

מבט על הגלריה היפה

 

עמדת המגנטים

 

אז בפעם הבאה נדבר על האוכל, שכמובן היה גם הוא חלק ממש חשוב באירוע וגם על כל שאר השלבים של היום, כך שגם אני אזכה לתיעוד של חתונה אורבנית משלי, ניפגש שוב בקרוב!

 

קרדיטים

לוקיישן: הגלריה בית לאירועים

צילום: נטלי שור

עיצוב ומיתוג: מעיין כרמי Blush

עמדת שזירת פרחים: Flower booth

מגנטים: קריאייטיב ממוריז

קעקועים זמניים: Mytoytattoo

מאת:כלות אורבניות