המסע לפרק ב': ההזמנות שלנו

06.07.15

אחד הדברים הראשונים שעשיתי לאחר שהחלו להתגבש התוכניות לאירוע, היה ליצור קשר עם לינוי מ"ליניקה", שהביעה עניין לעצב לנו את ההזמנות ולהתחיל איתה בתהליך התכנון שלהן. 

 

נכון, מדובר היה בנקודת זמן רחוקה מאוד מהאירוע, אבל לא יכולתי לדחות זאת יותר ולכן התחלנו לעבוד עליהן באופן מיידי. הזמנות תמיד מרגישות לי כמו חלק חשוב באירוע כולו, השלב שבו הוא הופך להיות מוחשי כך שלא הייתה נרגשת ממני להתחיל בתהליך.

 

לינוי כבר הצהירה על עצמה כמעריצה של ווס אנדרסון לא פחות ממני ומאחר שתמיד התחברתי לסגנון האיור שלה - ידעתי שצפוי לנו תהליך עבודה כיפי ועם זאת גם קצר במיוחד.

 

כך בדיוק קרה: כעבור כמה רפרנסים ובחירות גוונים - הופ! הטיוטות הראשונות נחתו אצלי בתיבת המייל והן היו בדיוק בכיוון שרציתי: מתוקות, בהשראת הסרטים ועם זאת גם מאוד אנחנו.

 

 

לינוי איירה אותנו בתור זוג שועלים וכל מי שזכה להציץ בהזמנות עד עצם היום הזה (בכל זאת, לא יכולתי לשמור זאת כסוד מוחלט) ציין שהיא הצליחה לתפוס את המהות שלנו בצורה מדויקת.

 

 

כמובן שגם פרי ומונה היו צריכות להופיע שם בתור שושבינות הכבוד, לצד הציטוט האהוב עליי מתוך הסרט Fantastic Mr.fox ואולי גם אחד הציטוטים האהובים עליי בכל הזמנים: We're all different. ... But there's something kind of fantastic about that, isn't there?

 

 

 

 

מאחר שהאירוע שלנו הוא מעט לא קונבציונלי, היה חשוב לי לשקף את אופיו באמצעות ההזמנות, כך שגם האורחים שחיו ביקום שונה בחודשים האחרונים ולא התעדכנו בהכנות לקראת האירוע - יוכלו להשלים פערים במהרה. כך למשל, ציינו שהאירוע יהיה על טהרת הטבעונות, שבסיומו מצפה לנו מסיבת ניינטיז פרועה וציינו כמובן שכל המתנות אשר יתקבלו בו הן קודש לשתי העמותות קרובות לליבנו. 

 

 

 

החלטה נוספת שביצענו היא באשר לגודל ההזמנה, החלטה שהייתה פשוטה במיוחד: בתור חובבת גלויות ומאחר שיצרנו תוכן לגלויה מושלמת, בחרתי שההזמנה תהיה בגודל תואם, קטנה ומתוקה במיוחד.

 

 

 

 

 

 

השלמות של כל מיני פיצ'פקעס חמודים וכמובן גם מעטפות התואמות את צבעי ההזמנות בוצעו ביולטה וכך ישבתי לי באחד הימים לעטוף אותן אחת אחת, באהבה רבה. בקרוב מאוד הן יישלחו לכל האורחים היקרים שלי וכולי תקווה שהם ייאשרו את הגעתם לפרויקט המיוחד שלנו.

 

 

 

 

לא אוכל לסיים את הפוסט מבלי להודות מקרב לב ללינוי, שעשתה מעל ומעבר כדי לשמח אותנו ואכן, לא הייתה מאושרת ממני כשארגז ההזמנות הנהדר הזה נחת בפתח ביתי והכיל חלק כל כך משמעותי עבורנו, חבוי בתוכו. 

 

 

 

השבוע מצפות לנו טעימות בגלריה ומדידות לקראת השמלה, כך שהכל ממש מתחיל להתגבש וזה מרגש אותי יותר מכפי שהייתי יכולה לתאר.

 

קרדיטים

צילום: לובה שרגא

עיצוב הזמנות: ליניקה

אקססוריז ומעטפות: יולטה

מאת:כלות אורבניות