המלצות הצוות לשבוע הקרוב: 5 הקראשים של עלמה

25.02.18

בזמן האחרון שמתי לב שאני כבר לא כמו פעם מתאהבת במהירות בטרנדים או באנשים, אבל כשאני כבר מתאהבת, אז ליבי שייך להם לחלוטין. והחלטתי ללקט כמה מהקראשים האחרונים שלי, כי אם הם הצליחו לכבוש אותי - אני רוצה להאמין שיהיה להם אפקט דומה על חלקכן. 


אל פרגוסון, בלוגרית אופנה ואושיית אינסטגרם מושלמת. יש לה הכל- את המראה הנכון, הוייב הכייפי והיא מלהטטת בכל הדברים הכי נכונים מבחינת אופנה, איפור, טיפוח ולייף סטייל. הסטוריז שלה ממכרים ומפורטים במיוחד. בנוסף לכל אלו, היא קיבלה הצעת נישואין ממש לא מזמן - ותהיו בטוחות שאני אלווה אותה מרחוק בכל הבחירות הכי נכונות שהיא הולכת לעשות בהקשר הזה.

 

gallery elle

(צילום: @elleferguson)

מתוך הפינצטה שלנו

 

עמוד הפינטרסט הראשי אצלי טובע באבק, אבל מהסוג הטוב והורוד. הדאסטי-פינק, הדאסטי רוז, או הדאסטי-לילך כולם גוונים ורודים ושובי לב, והאהוב עליי הוא גוון הדאסטי פינק - אלגנטי, פלרטטני, סקסי, ונראה פשוט טוב על הכל.

 

gallery 4

(צילום: Spell Designs)

 

הקראש הנוסף שלי הוא מוסיקלי, ומדובר בזמרת מו. בטוח שנתקלתן בה בגלגלצ, ואם לא, לא מאוחר כדי להשלים את החסך.

 

 

הקראש שלי בכל חורף מחדש הוא האבוקדו, ברמה שאני מקבלת ממנו אוברדוז. אם אתן מכורות כמוני, אני בטוחה שתעריכו את המסעדה הזו באמסטרדם, שמקדישה את כל-כולה לדבר המושלם הזה. 

 

gallery avo

(צילום: The Avocado Show)

 

הליפסטיק הזה של מאק - הגוון הכה מושלם הזה, שיוצר מראה לא מאמץ, נקי ומושלם הוא הפייבוריט החדש שלי. ואם אתן כבר בדרך לרכושלרכוש - חפשו גם תוחם תואם בשבילו, מדובר בדאבל קראש!

 

gallery 1mac

(צילום: MAC)

מאת:כלות אורבניות