המלצות הצוות לשבוע הקרוב: 5 דברים שעושים מזל טוב במיוחד

28.01.18

כשאנחנו מאחלות מזל טוב ביום החתונה, אנחנו מתייחסות למילה מזל, כי ביננו, מדובר במשהו שלעולם לא יכול להזיק. אני עלמה (למי שעוד לא מכירה:), ואת השבוע הזה אני בוחרת לפתוח עם ברכת מזל- טוב ועם חמישה דברים שלפי האמונה מביאים את המזל, ליום החתונה, ובכלל. אה, כן, והם גם יפים בטירוף על הדרך.

 

השנה מסתמן שעומד להגיע טרנד תכשיטים חדש - עיטורי עיניים. אז אם כבר תכשיט שישמש כנגד עין הרע, אפשר שהוא יהיה משובץ ביהלומים/כסוף/זהוב? 

 

gallery 1

(צילום: hunterxhunter_thelabel)

 

פרסה היא ללא ספק אחד מהסמלים האהובים עליי. יש שתולים פרסה על הדלת (עם הקרניים כלפיי מעלה- אוספת את המזל הטוב בתוכה, ועם הקרניים כלפיי מטה - שופכת את המזל הטוב על הבית - אתן תחליטו), ושילוב של הפרסה כאלמנט עיצובי ביום החתונה הוא קטע בוהמייני, יפייפה וגם יכול להביא לכן מזל טוב על הדרך.

 

gallery 3

(צילום: Deer Pearl Flowers)

 

חינה! כן, החומר שעשוי ממיקס של ליטרלי הכל ושמגיע יחד עם טקס מסורתי והורס - מלבד המזל הטוב שהיא מביאה עמה, היא יכולה ליצור דברים יפים ממש, כמו ההזמנה ואיורי הידיים האלו. 

 

gallery 5

(צילום: Kasper Creations)

 

שמיכת חתונה מרוקנית. או מיי - יש מושלם מזה? שמיכות החתונה המרוקניות יכולות להגיע לאלפי שקלים במחיר והן מגיעות מהתרבות הברברית של צפון מרוקו. כל שמיכה נעשית בעבודת יד ואין שתי שמיכות זהות. האמונה היא שעבודת היד, הפייטים, וסגנון הקילים - מרחיקות רוע ומביאות מזל טוב לבני הזוג. השמיכה הפכה פופלרית מאוד אצל אוהבי הבוהמה, וגם אנחנו לא היינו מתנגדות לכזו בבית.

 

gallery 4

(צילום: Pinimg, Instagram)

 

גשם ביום החתונה - נכון שזה מופרך, ורובנו מתפללות לשמש - אבל גשם ביום החתונה הוא סימן למזל טוב. וחוץ מזה, הוא נותן אופציה להצבת עמדת מטריות מהממת כמו זו. כבר שווה :)

 

gallery 2

(צילום: Brides)

מאת:כלות אורבניות