המלצות הצוות לשבוע הקרוב: 5 איחולים לשנה החדשה מעלמה

31.12.17

היום הוא היום האחרון של 2017. דצמבר היה מלא בסיכומי שנה והסתכלות אחורנית על כל היופי והאהבה שלכן שהקיפה אותנו בשנה החולפת. אז לאחר כל אלו, כל שנותר הוא לצפות את הבאות, ומה יותר טוב מלעשות זאת דרך חמשת הדברים המהממים האלו? שאותם, אגב, אני מאחלת לעצמי וגם לכן לעשות השנה:

 

לנסוע למקום רחוק. רחוק כמו אוסטרליה. הם עוד לא הוכתרו רשמית, אבל האוסטרלים אלופים בדיזיין ויש להם טעם מעולה באופנה ובעיצוב. מי מכן שמתכננות להתחתן השנה, פנו להשראות אוסטרליות. צד החוף שלהם (בדומה לישראל) מבורך בימי שמש וקרבה לים וההקבלה הזו יכולה לעשות רק טוב לכל מי שרוצה לקחת השראה ולדייק בעיצוב מודרני.

 

gallery 1

(צילום: Spell Designs, Cute Wedding Ideas)

 

לרכוש מציאות. למשל, סייל השמלות של יערה מן שמתרחש בימים אלו ממש - בין ה-1-5.1.18 כל השמלות יימכרו בהנחה של עד 30%, כולל תפירה מחדש ודגמים קיימים, כולל תיקונים. 

 

gallery 4

(צילום: We are Red)

 

ליהנות מסדרת טלוויזיה טובה במיוחד. כזו שתהיה ממכרת כמו ״שובר שורות״, מרגשת כמו ״בנות״ ומותחת כמו ״שקרים גדולים קטנים״.

 

gallery 3

(צילום: Hollywood Reporter)

מתוך הפינצטה שלנו

 

לבלות יותר זמן עם האהובים שלנו. בזמן שאתן מנהלות את הרשימות האינסופיות של הדברים שצריך לחתונה ובדיוק כשאתן מרגישות שאין לכן זמן לכלום, נתבו חלק מהאנרגיות שלכן ללהיות ביחד. יום
החתונה היא אירוע של יום מדהים אחד - ומי שיעשה אותו כזה יהיו המשפחה והחברים שלכן. תנו להם לדעת את זה לא רק בערב עצמו.

 

gallery5

(צילום: Etsy) 

 

לפתח תחביב חדש. כבר סיפרתי לכן על סדנת המקרמה שעשיתי לא מזמן, ומאז לא ממש יצא לי לגעת בזה שוב. כלות DIY בטח עמוסות מעל הראש בלפתח תחביבים חדשים (אולי אפילו חלקן יהפכו למעצבות אירועים), בכל אופן, מה שזה לא יהיה שמשכיח מכן הכל לכמה שעות, תעשו אותו.

 

gallery 2

(צילום: Think Thorn Bury)

 

שנה אזרחית מהממת!

עלמה

מאת:כלות אורבניות