המלצות הצוות לשבוע הקרוב: כריסמס החלומות של צליל

24.12.17

אני אפתח בוידוי: אחד החגים הכי מעוררי קנאה מבחינתי, שנראים תמיד מדהימים באופן קיצוני הוא כריסמס. נכון, יש לנו חגים ממש ממש מקסימים, אבל יש משהו קסום בכריסמס שנראה כאילו נשלף מאגדה. השלג, המתנות, הסוודרים, האורות - זה כאילו לקחו את כל הדברים ה-Cozy בעולם ואיחדו אותם לכדי חג אחד. אז אם יש כריסמס לאברס בקהל, או כלות חורף שמחפשות השראה, אני מזמינה אתכן לחגוג דרך הפריטים המהממים האלו.

 

נכון, מזג האוויר הכי רחוק מחורפי (על שלג כמובן אין על מה לדבר). אבל מה אתן אומרות - מספיק קריר כדי שאוכל להשתמש בזה כתירוץ לרכוש את הכריות הפלאפיות האלו?

 

gallery5

(צילום: Urban Outiftters)

 

אחד מהדברים שהכי מזוהים עם כריסמס הם מתנות, והתגיות המקסימות האלו נועדו כדי לקשט אריזות מתנה. וכן, הן לגמרי מתאימות גם כקישוט למתנות לאורחים או לחברות במסיבת הרווקות.

 

gallery4

(צילום: Anthropologie)

מתוך הפינצטה שלנו

 

איכשהו חג תמיד מוביל לאירוח, ובתור חובבת אפיה, מבחינתי זה תמיד כולל עוגה או עוגיות כלשהן. המתכון הכיפי הזה לבראוניז שוקולד-צ׳יפס ללא ספק יהיה התירוץ הבא שלי להזמנה של חברים לקפה ועוגה.

 

gallery 1

(צילום: אפרת ליכנשטט)

 

כריסמס זה הכי חג של בית, ובכל מה שנוגע לשדרוג ועיצוב שלו - אני לגמרי בעניין. עמוד האינסטגרם המהמם הזה, שכל כולו צמחיה ירוקה שמשתלבת בבית עשה לי חשק להתגבר על הפחד שלי מהרג-צמחים (כמושבניקית, הטראומה גדולה אפילו יותר) ולמלא את הסלון שלי בהמון עציצים ירוקים ויפים.

 

https://www.instagram.com/p/BcWzZ_anuvl/?taken-by=weloveplantstlv

(צילום: We Love Plants)

 

נכון, במקור מדובר בגרב שנהוג לתלות מעל האח ולמלא במתנות, אבל כשהיא כזו מהממת (וסרוגה!), היא לגמרי יכולה לשמש כקישוט לקיר מבחינתי.

 

gallery3

(צילום: Anthropologie)

מאת:כלות אורבניות