המלצות הצוות לשבוע הקרוב: חורף על פי רותם

26.11.17

יום ראשון הגיע והוא בא בדיוק בזמן! לקראת השבוע האחרון של נובמבר, אתן יותר ממוזמנות לעטות עליכן כרבולית מפנקת וכוס קפה/שוקו/מרק או כל דבר מחמם ומנחם שאתן אוהבות ולתכנן את השבוע שלכן, אבל לא לפני שתקבלו קצת טיפים והשראה לימים הקרובים.

 

אז לי קוראים רותם, התחתנתי כבר די מזמן, אי שם ב-2012 בצהרי שישי על הבר במסעדת ננוצ׳קה בשדרות רוטשילד. אגב, את החתונה שלי ארגנתי תוך שלושה שבועות, ואני יכולה לגלות לכן שעשרה ימים לפני היום הגדול עוד החלפנו מקום, וזה לגמרי אפשרי. לכלות אורבניות הגעתי לפני שנה וחצי ואני זו שבין היתר מקבלת את החתונות שלכן, ואין כיף גדול יותר מלראות אתכן ביומכן המאושר.

 

אני יודעת שאני במיעוט אבל אני מאוהבת בחורף. אוהבת את השמיים הנקיים, את השדות הירוקים את הכלניות והנוריות. לכל היופי הזה תוסיפו סוודרים מפנקים שיושבים בול (כלומר, מסתירים את כל מה שצריך) ואאוטפיטים מושלמים כמו זה.

 

https://www.instagram.com/p/BbtVVPDjWmk/?taken-by=fashion__fridays

 

מודה, לא חסידה של סדרות, בטח לא אם יש להן אינסוף עונות, ואולי זו הסיבה ש״שקרים גדולים קטנים״ כל כך עשתה לי את זה. שבעה פרקים בלבד של נשיות במיטבה, נופים ובתים עוצרי נשימה וניקול קידמן אחת שאי אפשר שלא להתאהב בה.

 

 

ואם כבר סדרת טלוויזיה, היא חייבת להגיע יחד עם ספה סופר מפנקת, נשנוש טעים ואיך לא - שמיכה פלאפית ומושלמת בדיוק כמו זו.

 

 gallery 3

(צילום: Urban Outfitters)

 

בחיי הפרטיים אני רחוקה מלהיות גורו לענייני בריאות, אבל בשבועיים האחרונים גיליתי שייק בריאות המושלם שנותן אנרגיה לכל היום: בננה, תמר וחצי תפוח ירוק (עד כאן הכל מוכר ואהוב) לכל הטוב הזה אני מוסיפה חצי כוס של עלי תרד וחצי כוס של עלי קייל, קרח, מים ואל הנינג׳ה. אם עשיתי לכן חשק, יש בבלוג של אפרת ליכטנשטט עוד רעיונות מהממים. עדכנו איך יצא.

 

  gallery 2

(צילום: אז מה את עושה כל היום?)

 

אם אתן פחות בעניין של שייקים קרירים ונפשכן חפצה במשקה חם (מובן לגמרי בהתחשב במזג האוויר), הספלים המתוקים האלו יאכלסו בהרבה סטייל את הקפה שלכן.

 

 gallery 1

(צילום: Adika)

מאת:כלות אורבניות