המלצות הצוות לשבוע הקרוב: דצמבר מלא אהבה על פי עלמה

10.12.17

דצמבר הוא ההתחלה הרשמית של החורף, כי תמיד יורד בו גשם ומתחיל להיות קר באמת. כמישהי שלא אוהבת חורף, אני מוכרחה להודות שבחודש הזה יש קסם אחר, כי הוא סוף של שנה ומסמל את בואה של השנה חדשה. 

 

אם אתן כלות של החודש הזה, אתן ודאי תוהות מה יהיה מזג האויר ואם ירד גשם. עצה שלי - בדרך לחתונה שימו באוטו בפול ווליום את איירוניק של אלאניס מוריסט וכשתגיעו לשורה ההיא על הגשם תשירו אותה יחד בקול, זה יעשה לכן טוב, אני בטוחה.

 


בואו נדבר על מגפיים. הכי מומלצות שלי לחורף הקרוב ולכל החורפים בכלל הן מגפיי האנטר. בגרסה הגבוהה כמובן. תגידו ביי ביי ל״לא לדרוך בבוץ״, או ל״שיט נרטבו לי הגרביים״. ובגרסת הכלות: בין אם את כלה אורבנית שחוצה נהרות בעקבות ניקוזי מים גרועים של העיר, ובין אם את כלת כפר שמקפצת כדי לא לדרוך בבוץ - יו ניד איט.

 

gallery 1

(צילום: Rustic Wedding Chic)

מתוך הפינצטה שלנו

 

"רוצה לבוא אליי לשמוע תקליטים?״ זה אולי משפט רומנטי ששייך לדור של ההורים שלנו, אבל היום כשיש נגני תקליטים כל כך יפים אין שום סיבה שלא להחזיר את הסאונד הרומנטי. אני כבר רכשתי כזה די מזמן ודילן על הבוקר בשבת גשומה זה לגמרי לפתוח את היום בטוב.

 

gallery 3

(צילום: דריה גלר, Urban Outfitters)

 

קר לי בידיים. זו אחת הסיבות שאני ממש סובלת בחורף. אם גם אתן סובלות מזה, מצאתי עבורכן את הכפפות שיתנו טאץ׳ מתקתק להתארגנות שלכן ויראו מושלם עם שמלת כלה, ובכלל:

 

gallery2

(צילום: Free People)

 

ממש בעוד כמה ימים תעלה לכאן סדנת DIY היסטרית שהכנו לכן. היא סופר-מושלמת לעשות אותה עם חברות, משפחה, עם בן הזוג או לבד בבית. היא קלה וקסומה והתוצאות שלה היסטריות.

 

gallery 5

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

שיהיה דצמבר חם ורומנטי לכולכן!

 

עלמה. 

מאת:כלות אורבניות