המדריך לטיפוח העור לפני החתונה

12.11.15

בקבוצה הסודית שלנו, אנו עוקבות בכל העת אחר שאלות נפוצות שעולות על הפרק בשאיפה למצוא להן מענה. הרי בדיוק לשם כך יש לנו פינצטה עמוסה באנשי מקצוע מדהימים ובעלי ידע עצום בנושא החתונות והלייף סטייל.

 

 

אחת הסוגיות שעולה לעתים קרובות היא טיפוח העור והשיער לפני החתונה. מדובר בשאלה שמעסיקה חובבות ביוטי וגם כאלה שפחות עוסקות בנושאים הללו בשגרת חייהן כאחד. מי שאינה עוסקת בתחום, לא תמיד יודעת מנין להתחיל ואיך להכין את עצמה לאירוע וגם חובבות הביוטי, תוהות איך להתאים את רוטינת הטיפוח שלהן לקראת האירוע.

 

 

בדיוק לשם כך פנינו ללימור מקוקטה המעניקה שירותי איפור, שיער (גם במבחר מסלולי אקספרס) וכמובן גם טיפוח לפני החתונה והיא סייעה לנו ביצירת מדריך קליל ונוח המחולק לטיימליין ובו כל השלבים שמומלץ לעבור בדרך אל יום החתונה, מוכנות?

 

 

חצי שנה לפני מועד האירוע, היא תקופה שמיועדת לטיפולים מאסיביים יותר והיא מיועדת לכל מי שמעוניינת לשנות ולהיטיב את מרקם העור שלה: טיפולי פנים עמוקים, פילינג מסוגים שונים, טיפולים באקנה והורדת השכבה האפורה של העור כך שייתקבל מראה עור פנים קורן ואחיד. לימור סבירה שהשכבה האפורה היא למעשה אוסף הרדיקלים והלכלוך הלא רצויים שנצמדים לעור הפנים ואינם מוסרים על ידי שטיפה יומיומית, אלא דורשים התייחסות מקצועית יותר. לעתים מדובר בהצטברות לא אחידה בעור הפנים, אשר יוצרת חוסר איזון בצבעי העור ולכן הסרת השכבה האפורה מסייעת באיחוד העור.

 

יש לציין שלא כל הטיפולים הללו הכרחיים לכולן וחשוב לאבחן את העור בצורה נכונה, לשם כך יש לפנות לאשת מקצוע אחראית שעליה אתן סומכות.

 

חצי שנה לפני האירוע זה גם זמן טוב לעשות ניסויים בגוונים ובשיער, במידה וחשקה נפשכן בשינוי לקראת יום האירוע. חצי שנה זה פרק זמן מספק כדי "להינעל" על גוונים שמוצאים חן בעיניכן או לחילופין גם כדי לתקן שינויים פחות מוצלחים. האם מהשלב הזה והלאה אסור לספר את השיער? זה כבר תלוי בכן. אם השיער מאבד את צורתו והוא סובל מקצוות מפוצלים, הרי שזה ישפיע גם על סידורו ביום האירוע ולכן מומלץ לתחזק קצוות אצל מי שאתן סומכות ולהגיע לאורך השיער שהכי מחמיא לכן.

 

 

כעת נעבור לתקופה של שלושה חודשים לפני האירוע. זו לא תקופה מתאימה לטיפולים מרחיקי לכת אבל בכל זאת יש מקום להעמיק ולטפל בעור. זה השלב שבו אפשר לטפל בעור בכל מיני חומצות מועילות (כן, כן, יש כאלה), לטפל בקומודונים ולהעשיר את העור באקסטרה לחות.

 

בכל הנוגע לשיער, זה השלב שבו אפשר להתחיל בטיפולי קראטין כדי ליהנות ממראה עשיר וללא פריז - ועכשיו גם אפשר לתת תשומת לב לציפורניים. סובלות מפיצול ציפורניים או שיש לכן הרבה עור מסביב לציפורן? זה בדיוק הזמן להתחיל לטפל בעניין כדי שלאירוע תוכלו להגיע עם ציפורניים טיפ טופ.

 

 

השבוע שלפני האירוע הוא שבוע שכולו בסימן של לחות ויופי: מסיכות עשירות, טיפולים עדינים. בשום פנים ואופן לא כדאי לעסוק בטיפולים חודרניים שכרוכים בחיטוט בעור. כמובן שחשוב גם להקפיד שאתן לא נוגעות בעור יתר על המידה, גם אם מופיעים שם חברים לא רצויים. אותם המאפרת שלכן כבר תוכל להעלים ביום האירוע אבל לטפל בעור נפוח יהיה לה קשה הרבה יותר.

 

 

מה עושים ביום שלפני? חופפים את השיער בערב ולא בבוקר יום האירוע, העובדה הזו יכולה להשפיע מאוד על עמידות התסרוקת. היום הזה צריך להיות מוקדש לפינוקים, כמו למשל מסיכת יופי למיניהן. המטרה היא להרגיע את העור כמה שיותר וכמובן גם לשתות הרבה פעמים. לבטח תמצאו שאם הגוף והעור רגועים - אז משהו מזה מחלחל גם פנימה ורוגע זו תכונה שבהחלט לא תזיק לפרפרים בבטן של היום שלפני. אם אתן עושות לק ג'ל, אז אין חובה למרוח אותו ממש ביום שלפני אלא אפשר לעשות פדיקור ומניקור אפילו כמה ימים קודם. רק שימו לב שאת הטיפולים החודרניים יותר כבר ביצעתן בפעמים הקודמות כך שלא יהיה סיכון שתיחתכו הפעם.

 

זהו, עכשיו אתן מוכנות ומטופחות לקראת יום האירוע, כלות יקרות, אנו מקוות שהמדריכון הזה היה מועיל לכן!

 

** תודה רבה ללימור מקוקטה שסייעה בהכנת הפוסט!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: