המדריך המלא לבלאק פריידיי וסייבר מאנדיי

23.11.17

אחרי שעברנו בשלום את Shopping IL וצלחנו את יום הרווקים הסיני, מגיעים התותחים הכבדים של ימי הקניות הגדולים, המאסטרים של ההנחות, מלכי הסיילים - הלוא הם בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי.

 

אנחנו משערות שרובכן מכירות את שני צמדי המילים הללו, אבל למקרה שלא, נעים מאד - הכירו את שני הימים שמוקדשים בכל מהותם להנחות מטורפות בשלל חנויות ואתרי אינטרנט לקראת הקריסמס.

 

רגע לפני שהטירוף (והפעם לא מדובר בשימוש מוגזם במילה) מתחיל, החלטנו לאסוף את מיטב הטיפים מחברות המערכת שלנו, שבזמנן הפנוי הן נינג׳ות של שופינג אונליין, כדי שתוכלו לעבור את יום שישי ושני הקרובים במקסימום פאן ומציאות שוות.

 

איך תתכוננו לקראת הבלאק פריידיי וסייבר מאנדיי?

 

1. הכינו את סל הקניות מראש- מלאו את ה-Wish List שלכן כדי שתהיו מוכנות ברגע האמת ללחוץ על מעבר לקופה ולצאת מהאתר כשבידכן (הוירטואלית) הרכישות שלכן.

 

2. השוו מחירים בין שערי מטבעות ומדינות- ברוב האתרים תהיה אפשרות להגדיר את המטבע והמדינה שדרכן יוצגו המוצרים באתר. לפעמים, בשינויים של אחד מהם המחירים משתנים משמעותית.

 

3. רכשו עד 75$- אם אתן בעניין של להימנע מתשלום נוסף למכס, הקפידו להישאר במרחק סביר מהסכום הזה.

 

4. אל תוותרו על מדידות ובדיקת המידות- במרבית האתרים ישנן טבלאות שמקבילות בין מידות שונות ויש שמגדילות לעשות ואפילו מדגימות כיצד תוכלו למדוד את ההיקפים שלכן או כאלו שתוכלו להזין בהם את נתוני הגובה והמשקל שלכן ולקבל סטטיסטיקות של המידה המתאימה לכן.

 

5. הקפידו לרכוש ממוכרים מצטיינים- באתרים כמו Ebay או Etsy חשוב לבדוק שהמוכרים מהם אתן מתכננות לרכוש דורגו ברמת אמינות גבוהה. עברו על התגובות והדירוגים של קונים קודמים, הם עוזרים הרבה יותר משהייתן מתארות לעצמכן.

 

6. קודים להנחות- בחלק מהמקרים יש להזין קוד מטעם האתר כדי לקבל את ההנחה. אם אתן לא בטוחות שהקוד עבד, תציצו בשלב הקופה בסכום שמופיע לכן לפני התשלום ותראו.

 

צריכות פוש כדי להתחיל? נו פרוב! אלו הפריטים שאנחנו זוממות עליהם:

 

 gallery

1. סניקרס ורודות של אדידס // 2. כרית בוטנית // 3. עציצון בצורת דינוזאור // 4. בושם בלום של גוצ׳י // 5. ארנק מנצנץ של קייט ספייד

מתוך הפינצטה שלנו

 

 gallery2

 6. מזרן יוגה מלא כתמים צבעוניים // 7. נעלי מיול עם טאץ׳ מטאלי // 8. תיק קאנקן ורוד // 9. כיסוי אוקיינוס לסמארטפון // 10. מעיל טרנץ׳ מושלם 

מאת:כלות אורבניות