הלן ולב, 29.11.11

14.04.12

 

שבוע ארוך של מצות וארוחות הגיע לסיומו. עוד רגע קל חוזרים לשגרה, ועל מנת לרכך את הנחיתה החלטנו לשתף אתכם בחתונה אורבנית מהזן השיקי ביותר.

הלן ולב, זוג יצירתי במיוחד הכירו במהלך לימודי עיצוב אופנה בשנקר. שנים רבות הם היו על תקן ידידים טובים עד ש"יד הגורל", כפי שהלן מספרת, חיברה בינהם והפכה את הידידות לסיפור אהבה של ממש.

השניים החלו לתכנן חתונה בשטח פתוח באזור מודיעין, אך זמן קצר לאחר מכן גילו הפתעה משמחת במיוחד - הם בהריון! תכנוני החתונה החליפו כיוון ובעזרת קרובי המשפחה והחברים שהתגייסו לעזרה - תוכננה חתונה מקסימה בחודשיים בלבד.

 

 

היה ברור שהלן, מעצבת אירועים ופלוריסטית במקצועה, בעלת סטודיו selenia, תיקח את הפיקוד על כל מה שקשור לעיצוב המקום והפרחים, כולל כמובן זרי הכלה המיוחדים. לבחירה הלא שגרתית בחליפה מחוייטת לכלה (כן, כן - חליפה מחוייטת ושיקית לכלה, אנחנו ממש התאהבנו!) אחראית כמובן הלן, שגם עיצבה את החליפה, ששימשה לצילומים המקדימים ולקבלת הפנים. לקראת החופה החליפה הוחלפה לשמלת כלה לבנה, שגם היא עוצבה על ידה.

החתן היה אחראי על עיצוב בגדיו, כאשר כל בגדי החתן והכלה נתפרו על ידי אמו של לב, בעלת סלון כלות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הלן ולב, הם דוגמא חיה למה שניתן לעשות כשרוח היצירה נוכחת וחזקה, ומסביב סביבה תומכת של משפחה וחברים. זמן בזק של תכנונים, שהוביל לחתונה מהסוג שקשה לשכוח...

מזל טוב זוג יקר, ולכולנו - שיהיה שבוע קל של חזרה לשגרה עם המון מופלטות מתוקות!

 

 

♥♥♥

 

 

מאת:כלות אורבניות