הלית וליאור, 17.2.13

28.04.13

 

בכל פעם שאנו מעלות פוסט חדש לאוויר, בקטגורית ה"חתונות אורבניות" האהובה עלינו, אנו חוזרות ומזכירות לעצמינו עד כמה זכינו. זכינו בכן, כלות אורבניות שלנו! דעו לכן שאתן פשוט מצליחות להפתיע, לחדש ולרגש אותנו בכמויות הסטייל והשיק שנוטפות מכן ומחתונותיכן השוות כל-כך.

 

 

 

 

כמובן שגם החתונה של היום, חתונתם של הלית וליאור, מכילה את כל המרכיבים הדרושים לחתונה אורבנית כהלכתה ואין דבר מענג יותר מלחלוק איתכן את התמונות הנפלאות של השניים וכמובן גם את הסיפור שמאחוריהן. מדוע שלא תתמוגגו גם אתן?!?

 

 

 

 

  

 

הלית וליאור הכירו לפני כשלוש שנים. ליאור, החתן האורבני שלנו ידע אל מן הרגע הראשון ש"זה זה" ואילו להלית לקח כמה פגישות בכדי להבין. מהר מאוד הבינה גם היא את העניין וכעבור שלושה חודשי היכרות עברו השניים לגור יחדיו. 

 

 

 

 

 

תקופה מסויימת הם גרו באפריקה וכשהגיעו לחופשה קצרה בארץ החליט ליאור לכרוע על ברכיו ולשאול את "השאלה", לא לפני שהכלה שלו הציבה אי אילו קשיים תפעוליים בביצוע המשימה.

 

 

 

 

הוא רצה לצאת לטיול בשקיעה, היא לא. לפחות לא לפני שהיא מסיימת לסדר את שערה ולהתאפר. אחר-כך הוא החליט שכדאי לפחות להזמין בקבוק שמפניה לחדר המלון בו שהו, אך הלית לא הבינה מה פשר העניין, שכן ממש עוד רגע יוצאים הם למסעדה. בסופו של דבר, נאלץ ליאור להיכנע למרפסת עם הנוף לים, כשלצד זה כוס קפה על בסיס אבקת חלב. או בקיצור ולעניין, הוא פשוט החליט לעבוד עם מה שיש, אחרת ידע שהצעת הנישואין לא תתרחש לעולם...

 

 

 

 

 

הלית הופתעה מאוד מן המחווה הבלתי צפויה והתרגשה מהצעת הנישואין שקרתה בדרך הכל-כך פרטית והמיוחדת להם. וכשטבעת מושלמת מתנוססת על אצבעה, החלו השניים בארגוני החתונה.

 

 

 

 

את חתונתם בחרו לערוך בחורף, אך מכיוון שמדובר בחורף ישראלי כמובן שהיום הזה לווה בשמש מדהימה, שחיממה את השניים והאירה את יומם. כעבור שנה וחצי בדיוק בה נשאו בגאווה את הסטטוס "מאורסים", התחתנו הם אל מול הים בחתונה שנמשכה עד אור הבוקר (אפילו שהתחתנו ביום ראשון בשבוע, כך הם מספרים!).

 

 

 

 

רגע לפני סיום ומכיוון שתמונות החתונה המהפנטות של הלית וליאור צולמו ע"י האחד והיחיד - ניב שמשון (שלצערינו הרב עומד לעזוב בקרוב אל ארץ רחוקה…), רצינו לומר תודה גדולה גם לו. גם לך, איש יקר וצלם מוכשר, על שליווית אותנו עם הצילומים שלך כמעט מימיו הראשונים של בלוג החתונות שלנו, "כלות אורבניות". תחסר לנו מאוד ואנו בטוחות שכך גם לקוראות שלנו. אך זכור, אנו מחכות לחתונות יפות שיתרחשו מעבר לים ועל זה אנחנו לא מוותרות.

 

 

 

ולכם, הלית וליאור, תודה רבה על ששיתפתם את כולנו בתמונות ובסיפור שמאחוריהן. היה לנו לעונג לארח זוג אורבני שכמוכתם. תודה גדולה!

 

★★★

 

מקום: בית על הים, יפו

קייטרינג: טעם וצבע

בר: סופרים

שמלת כלה: גדי אלימלך, First Kiss

איפור ועיצוב שיער: לירז שחר

אקססוריז ותכשיטים: נטעלי שני

נעלי חתן: אלדו

זר כלה: טלי עזריה

צילום: ניב שמשון

צילום וידאו: אופיר יונה

הזמנות: צומי - המרכז לתשומת לב

די ג'יי: בן גוטר

רב: הרב גבי גלסר, צהר

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)