הישר מהמסלול

27.07.15

מעצבים מבטיחים הציגו את קולקציות הגמר שלהם בתצוגת האופנה של שנקר וגרמו לנו לסמן אותם בתור הדבר הבא. כמובן שהיינו מוכרחות לדווח לכן כאן עליהם לראשונה, כי יש לנו תחושה שעוד נשמע עליהם הרבה.

 

עיצוב: Tzipporah Bazer

 

 

עיצוב: Hagar Rot

 

כבר קרה לא פעם שמעצבים שזה עתה סיימו את לימודיהם בשנקר והציגו את קולקציית הביכורים שלהם - הצטרפו לנבחרת החלומית שלנו בפינצטה, פשוט כי ידענו שהם מביאים איתם בשורה חדשנית שכולה Fresh, בדיוק כמו שאתן אוהבות.

 

עיצוב: Avishay Berger

 

עיצוב: Hagar Rot

 

מה שמעניין בתצוגות אופנה שכאלו, זו הנגיעה בתחום שמלות הכלה והערבובייה המעניינת של התחום יחד עם עולם האופנה. כל טרנד שאנו מכירות מעולם החתונות מקבל לפתע פרשנות שונה לחלוטין, באקסטרים של האקסטרים, מה שהופך את חוויית הצפייה בדגמים הנעים על גבי המסלול למעניינת כל כך.

 

עיצוב: Hagar Rot

 

עיצוב: Anastasia Entin

 

עיצוב: Tzipporah Bazer

 

אז אילו בשורות פוגשות בנו הפעם? חליפות שני חלקים עדיין כאן, כך גם הקווים הנקיים והגיאומטריים לצד שמלות עתירות בשכבות אוויריריות ודרמה - ניגודיות שממש מייצגת את השמלות האהובות עלינו.

 

עיצוב: Maayan Milles

 

עיצוב: Noy Goldshtein and Anna Kosichenko

 

עיצוב: Danit Peleg

 

החידוש המעניין הוא שפוגשים אותנו הפעם הרבה חליפות מכנסיים, כנראה כהומאז' לסולנג', אחותה של ביונסה שהחליטה להתחתן באוברול וגרמה באותו רגע להיווצרותו של טרנד חם וחדש. 

 

עיצוב: Avishay Berger

  

חליפה מהונדסת העשויה מקרושה, חיתוכי לייזר, שכבות שנבנות זו על פני זו כמו אוריגמי ואפילו נגיעות קלות של צבע - הפכו את מסלול התצוגה למופע מרהיב.

 

אז נכון, השמלות והחליפות שמופיעות כאן לא יתאימו לכל אחת, אך אנו תמיד בעד לפתוח את הראש, לחפש מקורות השראה אחרים ולבסוף לתת להם פרשנות אישית.

 

 

איזה דגם הכי תפס את העין שלכן?

 

קרדיטים

צילום: רפי דלויה

מאת:כלות אורבניות