הילה ושרון, 2.6.10

01.04.11

 

‎עוד שבועות ספורים ננופף לשלום לחורף הקצרצר שעבר עלינו ונקבל את פני הקיץ ההולך ומתקרב בצעדי ענק. אז אמנם יש עוד זמן עד אשר יתקיפו אותנו ימי השרב הגדולים (וטוב שכך כי בהחלט צריך להתכונן נפשית לעניין), אך מה יותר מתאים מלפתוח את העונה השמשית הזאת בחתונה הקיצית והכייפית של הילה ושרון שנערכה ממש על יד הים‫.

 

‎הזוג המקסים שלנו, גר בלב ליבה של ת"א ביחד עם צ'ילי החתול המהמם כשהם נהנים מידי יום מקצב החיים בעיר הגדולה. שרון (32), מנהל מחלקה ברכבת ישראל והילה (28) עורכת-דין במקצועה, חולקים אהבה גדולה לים, ולכן חלמו להתחתן על רקע החוף והגלים. מכיוון שהיה להם חשוב שהחתונה תשקף את מי שהם, הם שמו דגש רב על האירוח: "אחת ההנאות הגדולות שלנו היא לארח. אנחנו מאוד אוהבים לבשל ויודעים להעריך אוכל טוב, יין טוב ואלכוהול איכותי. לכן היה לנו חשוב שכל אלה יבואו לידי ביטוי גם בחתונה‫".

 

‎האווירה שרצו ליצור היתה חתונה עם ניחוח ים-תיכוני (במובן הספרדי-לטיני). המוזיקה שקיבלה את פני האורחים בקבלת הפנים היתה בסגנון הלאטין האוס, בוסה נובה ועוד מגוון מקצבים לטיניים שעזרו להכניס את האורחים לאווירה הקלילה והזורמת. לאורחים הוגשו טאפאסים מסוגים שונים ולצידם קאווה מרעננת וקרירה. מכיוון שהנושא הקולינרי תפס מקום מרכזי באירוע, בחרו בקונספט אירוח שנקרא "אופן קיצ'ן", אשר משמעותו מטבח ענק ופתוח בלב אזור הישיבה ואשר ממנו הוגש האוכל ישירות לצלחותיהם של האורחים‫.

 

‎בגזרת העיצוב, היה דגש רב ומעורר הערצה על כל אותם פרטים קטנים. מוטיב הצבע בחתונה נע על פלטת הצבעים הבאה: תכלת, לבן ונגיעות של חום-בז' כאשר כל מרכיב ומרכיב בחתונה התייחס לאותם הצבעים, כמו גם לאווירה של הים (סידורי הפרחים ועיצוב השולחנות, ההזמנות, המתנות לאורחים ועוד‫).

 

‎את טקס החתונה בחרו לקיים בצורה רפורמית ששיקפה בצורה הטובה ביותר את ערכיהם האישיים. חשוב היה להם להתחבר למשמעות הטקס ולערוך טקס שיוויוני, מרגש ומלא באהבה. כמובן שהדבר אילץ אותם להשלים את הליך החתונה בחתונה נוספת מחוץ לישראל ולכן התחתנו פעם נוספת בירח הדבש בלאס-ווגאס. בדיעבד הם מספרים שנהנו מאוד לערוך גם את החתונה השנייה, שהייתה מבחינתם כיפית וחוויתית בצורה שונה לגמרי‫.

 

‎הילה ושרון מציעים לכולנו להנות מהדרך. לדבריהם החתונה עוברת מהר מאוד אך הדרך לשם ארוכה ולכן אם עוברים אותה בצורה הנכונה, בכייף ובשמחה, היא יכולה להיות חוויתית ואף מהנה. במהלך תכנון החתונה נהנו להשקיע מחשבה בכל פרט, מתוך אמונה ש"האלוהים נמצא בפרטים הקטנים".  לדבריהם, האורחים אולי לא שמו לב לכל אותם הדברים הקטנים בנפרד, אך כמכלול זה בהחלט הורגש וייחד את החתונה. לסיכום הם מודים, שהדבר שהפך את הערב הזה למדהים ומיוחד באמת, הוא הדבר היחידי שלא יכלו לתכנן מראש - כמויות האהבה והשמחה שקיבלו מחבריהם וממשפחתם‫.

 

הילה ושרון היקרים, נהננו לשמוע את הסיפור שמאחורי כל אותן התמונות המדהימות ואנו בטוחות שכך גם כל הכלות האורבניות שלנו. המשיכו תמיד להקפיד על כל אותם פרטים קטנים כגדולים, הם בהחלט עושים את החיים מעניינים ואנחנו באופן אישי נהננו מכל רגע ורגע של צפייה בהם. אז המון איחולי מזל-טוב וים של אהבה‫...

 

☼☼☼

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

☼☼☼

 

מאת:כלות אורבניות