הילה ושלומי, 14.8.14

16.01.15

לכל זוג יש את הרגעים הללו שברגע שהם צפים מעל פני השטח - עולה חיוך גדול על פניהם של השניים. משקפיים שבורים, טוסט משולשים וסלט לארוחת ערב... עבורנו מדובר באוסף מילים רנדומליות אבל עבור הילה ושלומי? אלו המילים שמייצגות תחנות דרך בזוגיות שלהם, עוד מהימים בהם שירתו יחדיו בצבא ואכלו טוסט משולשים עם סלט לארוחת ערב בבסיס, דרך ההיכרות המחודשת במכללה, אז היה שלומי הבחור עם המשקפיים השבורים והילה הייתה הבחורה שמנסה להשלים ממנו חומר כתוב ללימודים - ועד לחתונה האורבנית שלהם, אותה אנו פוגשות היום.

 

 

 

 

 

 

אייליינר חתולי, צלליות במראה חם, גלים פזורים ורכים בשיערותיה ונעלי מנטה לרגליה - כעת אנו זוכות להכיר את הילה גם באמצעות כל הדיטיילים הקטנים בהופעתה... 

 

 

 

שלומי בחליפתו הכחולה פוגש בהילה, מפגש שיצטרף גם הוא לסיפור המשותף שלהם, הפעם בתור חתן וכלה. החיוך הגדול שמופיע בתיאום מושלם על פניהם לבטח הופיע גם בכל אחד מהמפגשים הקודמים שלהם ואנו ממש יכולות לדמיין כיצד זה קרה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצילומים המקדימים שלהם הפכו לפיקניק מקסים, עמוס באקססוריז וכמובן בזמן איכות זו עם זה. מדובר במחווה להצעת הנישואין של השניים, שהתקיימה גם היא בפיקניק - בהפתעה גמורה, בנקודת תצפית על חוף עתלית. גם הפעם בדיוק כמו בפעם הקודמת, אמרה הילה לשלומי "איי דו!".

 

 

 

 

 

 

 

בכל פרט ופרט השקיעה הילה את תשומת הלב, שהרי אפילו את הנעליים המקסימות צבעה באמצעות מכחול - עד אשר קיבלו את צבע המנטה שכל כך התאים לאישיותה. עמדה פסטלית מלאה בפרטי וינטג' קידמה את פני האורחים במקום האירוע, עמדה שמספרת לנו את סיפור היכרותם של הילה ושלומי: על טוסט המשולשים ועל ארוחת הערב בבסיס, על המשקפיים השבורים ועל התשובה החיובית שניתנה אי שם בפיקניק על ההר.

 

 

הילה ושלומי היקרים, שמחנו להכיר אתכם ואת הסיפור המקסים שלכם על כל פרטיו הקטנים!

 

✮✮✮

 

מקום האירוע: חוות אלנבי

עיצוב: מיה רן בשיתוף הכלה
קייטרינג:השף של חוות אלנבי

מוסיקה: ניר גולדמן מחברת אטיסוטו
בר:של חוות אלנבי
צילום סטילס: שי פרנקו
צילום וידאו: LUMA
שמלה: יד שנייה ותיקונים אצל מלי אביב
איפור ועיצוב שיער: טל לוי
טבעות: תומר פלר
נעלי כלה:TOGO + הכלה צבעה את הנעליים שהיו לבנות במקור
נעלי חתן: קסטרו
תכשיטים: מסרקה מETSY
הזמנות / מיתוג: הזמנות בשקל
אקססוריז: DIY של הכלה
חליפת חתן: NAMES דיזינגוף 113 ת"א
עורך טכס: הרב רון סעדה
מתנות לאורחים: מגנטים - Full Magnet
מתוקים: סקול מרקט
קרדיטים נוספים: חותמות בעיצוב אישי - מקופלת
קשים - OMG

מאת:כלות אורבניות