הילה וליאור, 9.5.13

07.08.13

 

היום הרביעי בשבוע כבר כאן ואתן יודעות מה זה אומר, כלות אורבניות יקירות? שכבר מרגישים ניצנים של סופ"ש באוויר וזה בהחלט מספיק בכדי לשמח אותנו בעיצומו של שבוע פוסטים בקטגוריה הכי הכי בבלוג -  "חתונות אורבניות".

 

ואת מי אנו מתרגשות להציג בפניכן היום? את הילה וליאור, הזוג המקסים הבא שמוכיח לנו שאם הכימיה שם - הכול מסתדר מעצמו, וזה בדיוק מה שקרה להם כשהכירו לפני כשלוש שנים באמצעות חברים משותפים, ושבוע לאחר מכן כבר עברו לגור יחדיו.

 

 

 

 

הילה, מעצבת פנים במקצועה וליאור, רואה חשבון, מספרים לנו שהם אוהבים את החיים הטובים ואוהבים לחיות אותם יחדיו, זו לצד זה! לכן, הזמן הפנוי שלהם מורכב מהנאות קטנות וגדולות, והחיוכים הענקיים על פניהם מוכיחים לנו שזה אכן כך.

 

 

 

 

על אף היותם זוג תל-אביבי, הצעת הנישואין התקיימה בחוף אכזיב, הרחק מן הבית. ליאור החליט להפתיע את הילה והמתין לה עם בקבוק שמפניה על החוף. הילה, שזה עתה חזרה מסיור במסגרת העבודה, התעקשה לעכל את הנעשה סביבה אך מהר מאוד הבינה שהבחור שכורע ברך מציע לה להתחתן עימו ומצפה ל"כן" גדול. אז אחרי שה"כן" הגדול הגיע המשיכו השניים לפינוקים באחד המקומות האהובים עלינו ביותר, "מצפה הימים"… אחח, איזה מקום.

 

 

 

 

 

 

 

להכנות עצמן קפצה הילה בשמחה רבה, שכן מדובר כאן במעצבת פנים בעלת חוש אסתטי מפותח אחרי הכול. היא סיפרה לנו כי ההיכרות שלה עם ספקים מהתחום איפשרה לה להתנהל באופן עצמאי לחלוטין וכך תיפקדה היא על תקן מעצבת האירוע בחתונה שלה עצמה.

 

 

 

 

גם לגבי הלוקיישן - לא היו לשניים ספקות רבים. הם אמנם הרחיקו מעט למטרת הצעת הנישואין אך את האירוע עצמו הם רצו לקיים קרוב לבית, בתל-אביב, במקום בעל אווירה אינטימית ונינוחה. הילה עצמה לקחה חלק בכל שלב ושלב בהכנות ואפילו בחרה בדיוק איזה פרח ואיזו וואזה יונחו על כל שולחן בשיתוף עם שוזרת פרחים מוכשרת. ומהו הקו המנחה שליווה את בני הזוג בהכנות? להציב את האורחים במרכז ולהעניק להם את ההרגשה הכי מפנקת שרק אפשר.

 

 

 

 

טקס החופה נערך לעת ערב בחצר הפסטורלית של המקום, כשמעליהם חופה מסורתית שהוחזקה על ידי בני המשפחה והחברים הטובים. החתן והכלה שלנו פסעו אל עבר החופה לצלילי השיר "אהבה ממבט ראשון" של אריק אינשטיין, מלווים על ידי הוריהם ונרגשים, כל כך נרגשים. 

 

 

 

 

 

את שלב הריקודים בחרו הם לערוך בחלל הפנימי של המקום לטובת סאונד איכותי, אווירה מסיבתית ובראש הרשימה - מזגן. כן, מזגן! וכשכל המרכיבים הנכונים למסיבה קיימים, אפשר לרקוד ולרקוד עד אור הבוקר, בדיוק כפי שקרה.

 

 

 

 

זוג יקר שלנו, העונג לארח אתכם היה כל כולו שלנו. התמוגגנו מן היצירתיות, החיוכים והאהבה הגדולה שאתם חולקים. תודה!

 

☆☆☆

 

מקום האירוע: קסטיאל

קייטרינג: ארז קומורובסקי וחנן עזרן

שמלת כלה: ענבל רביב

נעלי כלה: זארה

איפור: אלינור טוביילם

שיער: מיקי זיתוני

עיצוב האירוע: הילה, הכלה

פרחים: שירי טביבי

בגדי חתן: ואנדום - הוגו בוס

נעלי חתן: ואנדום - הוגו בוס

טבעות נישואין: אוריאל

צילום: People Photography

די ג'יי: יניב אוחנה

הזמנות: עיצוב - אישי, דפוס - קובץ פלוס

רב: הרב בן ציון ציוני

מתנות לאורחים: מקרונים, CAREME

 

 

מאת:כלות אורבניות