הילה ודיויד, 4.10.13

28.03.14

 

זה התחיל כמו כל סיפור אהבה מהסרטים: היא התבקשה לעקוב אחריו במסגרת עבודתה, הוא נתקל בה מבלי בכלל לדעת שהיא זאת שלמעשה יזמה את ההיכרות. לאחר-מכן הגיע שלב ההתאהבות זו בזו, כל זאת למרות שאוקיינוס רחב ידיים הפריד בין השניים, כשהיא מתגוררת בתקופה ההיא בישראל ואילו הוא בארה״ב.

 

 

 

 

 

 

 

אם הסיפור הזה נשמע לכם רומנטי, לבטח גם אתן תתאהבו במהרה בהילה ובדיויד, כפי שקרה גם לנו. בעת שבני הזוג גוללו בפנינו את סיפור היכרותם חוצה היבשות, ישבנו במתח וציפינו. ציפינו כמובן לסוף הטוב - שלא איחר מלבוא.

 

 

 

 

 

 

 

 

במהלך תקופת היכרותם, בני הזוג נהגו לערוך מפגשים חודשיים פעם בארץ, פעם בארה״ב ולעיתים אף בנקודת אמצע כלשהי באירופה. באחד המפגשים החליט דיויד לבקש משאלה ולהפוך את הילה לאשתו. הוא בחר לעשות זאת היכן שרבים מבקשים משאלות… מנחשות היכן? בכותל המערבי, בלב ליבה של ירושלים.

 

 

 

 

ארגון החתונה היה תהליך משותף, שלא לומר טרנס-אטלנטי, שכן הילה הופקדה על החתונה בארץ ואילו דיויד על מסיבת החתונה בעיר מגוריו שבטקסס. הדרך הטובה ביותר לתאר את האירוע המקומי שחיכה לאורחים הוא ״קלאסיקה אמיתית״, שכן מדובר בזוג מהסרטים.

 

חבריהם האהובים של בני הזוג הקיפו אותם במהלך כל האירוע ואף תרמו את חלקם ליום החגיגי, כמו למשל דיויד פישר שקולו הצלול ליווה אותם בדרכם לחופה או אברי גלעד שניהל את הטקס. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם התכנית האמנותית הייתה ללא ספק קלאסית וכללה להקת כנריות עם צ׳לו חשמלי, שהנעימה את זמנם של האורחים החל משלב קבלת הפנים ועד לריקוד הראשון של המיסטר והמיסיס.

 

 

 

האורחים הרבים שהגיעו מכל קצוות העולם בכדי לחגוג עם השניים, זכו לפגוש את ארצינו הקטנה באחד מימיה היפים ביותר: יום שישי שכולו שמיים בהירים. הבחירה בפלטת צבעים בהירה ובה נגיעות סגלגלות ופרחים לרוב, יחד עם להקת הנגניות שהזכרנו קודם לכן - סייעה ליצור משב רוח בינלאומי לגמרי.

 

 

הילה ודיויד מתגוררים כעת בטקסס, אך בטוחים שישובו לארץ במהרה ואנו כבר בהחלט מצפות לבואם! תודה ששיתפתם אותנו ביום החתונה ובסיפור האהבה הכה מיוחד שלכם.

  

✿✿✿

 

מקום האירוע: תל-יה, קיבוץ תל יצחק

קייטרינג ובר: תל-יה, קיבוץ תל יצחק

שמלה: David’s Bridal, ארה״ב

 

איפור ועיצוב שיער: פראנס היימן

נעלי כלה: מייסיס, NINA NEW YORK

 

צילום סטילס: Mark4Wedding

צילום וידאו: בוריס וינוקורוב

עיצוב: לירן ספיר

עורך הטקס: הרב שלמה ריסקין

די ג׳יי: קובי סקה, תטה

להקה: אקספרסייה שואו

 

רב: הרב שלמה ריסקין

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)