היילייטס: דברים שאהבנו במיוחד

22.09.16

החודש הזה היה חודש עמוס בחתונות מהממות - ובהן המון פרטים קטנים שרצינו להפנות אליהם את הזרקור. אז בלי יותר מדי הקדמות מיותרות, בואו נקבל יחד את הפרטים הקטנים שהופכים את החתונות האורבניות שלכן למושלמות במיוחד...

 

העיצוב בחתונה של מרינה ומשה
האמת? לא הופתענו שהחתונה של מרינה ומשה - שהתבססה כולה על מוטיב הפיאסטה המקסיקנית - היתה כה מושלמת. אחרי הכל, מרינה היא המעצבת מאחורי מרוסלה, הסטודיו לעיצוב שמשתייך לנבחרת ספקי הפינצטה שלנו. בכל זאת, נפעמנו מהדרך בה כל הפרטים - גדולים כקטנים - זכו לנגיעה עיצובית מרהיבה, החל מזר הכלה, דרך פתקי ההושבה, סידורי השולחן וגם הכתובה.

 

marina gallery 17

 

Copy of marina gallery 22

 

Copy of marina gallery 15

 

marina gallery 27

 (צילום: רותם להב)

הכתובות של שירי לנצר
ואפרופו כתובות, לאחרונה הצטרפה לנבחרת ספקי הפינצטה שלנו אמנית הקליגרפיה שירי לנצר. הכתובות המעוטרות שהיא מוציאה תחת ידיה פשוט מדהימות ביופיין ומהוות יצירת אמנות מיוחדת במינה. הכי למסגר ולתלות בפינה בולטת בבית!

 

galleryC

 

gallery high2

 

gallery3

(צילום: שירי לנצר)

 

זר הכלה של מריאנה
את זה שאנחנו אוהבות מאוד פרחים - אתן כבר יודעות, אבל מה תגידו על הזר המושלם והאלגנטי הזה של הכלה מריאנה? הבחירה בפרחים לבנים בלבד יצרה טוטאל לוק צחור, שקנה אותנו ממבט ראשון.

 

Copy of mariana gallery 10

 

Copy of mariana gallery 11

(צילום: מאמא צלמים)

 

עוד מהטעם המשובח של מריאנה: כמה חמוד ההדפס הזה, עליו הוצבו נעלי הכלה שלה, הא? עוד הוכחה לכך שהפרטים הקטנים הופכים לסיפור גדול.

 

Copy of mariana gallery 4

(צילום: מאמא צלמים)

 

העוגה בחתונה של תמר ודניאל
החתונה של תמר ודניאל היא מופת של סטייל, אבל העוגה המושלמת שכיכבה על שולחן המתוקים שלהם - לגמרי קנתה אותנו. מדובר בעוגה עם לוק כפרי-חגיגי, שמשתייכת לטרנד ה-Naked Cakes ששולט כרגע בתחום עוגות החתונה בארצות הברית ולדבריה של הכלה - היא גם היתה טעימה. מוש!

 

Copy of tamar gallery 27

צילום: חיים אפריאט

 

ואם כבר מדברים על החתונה של תמר ודניאל, תראו איזה יופי של Flat Lay אירגן צלם הסטילס שלהם, חיים אפריאט. מאחר וה-Flat Lay הוא סגנון צילומי מאוד טרנדי, התרגלנו לראות אותו מככב באלבומי חתונה, אבל הדרך מלאת השיק הוויזואלי בה החתן מובא כאן לידי ביטוי כבשה את לבנו.

 

Copy of tamar gallery 9

 

אלמנט אחרון שבו אנחנו רוצות להתמקד מהחתונה של תמר ודניאל, הוא המלווים והמלוות: אהבנו מאוד את החלוקים התואמים של הכלה והמלוות בשלב ההתארגנות וחייכנו חיוך גדול כשראינו את הגרביים התואמים של החתן ומלוויו. שאפו :)

 

Copy of tamar gallery 24

צילום: חיים אפריאט

 

נערת הפרחים בחתונה של שירן וגל
את זה שנערת הפרחים בחתונה של שירן וגל יפהפייה ומתוקה להפליא - רואים ממבט ראשון, אבל שימו לב לזר הגיבסניות בצורת הלב שהיא מחזיקה. לא רק שהוא תואם לזר הגיבסניות שעל ראשה, מדובר בהברקה מרעננת - כי בדרך כלל נערות פרחים מפזרות עלי כותרת בדרך לחופה.

 

Copy of shiran gallery 28

צילום: לוז

 

החופה של רותם ותמיר
רותם ותמיר נישאו בחתונה עתירת סטייל, אבל החופה היפהפייה שלהם בבאר של סבא, יחד עם "שביל" עלי הכותרת הלבן שהוביל אליה - פשוט כבשה את לבנו.

 

rotem gallery 16 

 

rotem gallery 10

צילום: מורן מעיין

 

העיצוב בחתונה של אוהד ואביעד
אמיר גוב הוא המפיק שחתום על העיצוב המרהיב של החתונה הזו, שאורגנה תחת קונספט של צ'יל עם וייב מזרח תיכוני והודי. החתנים מלאי הסטייל מתגוררים בניו יורק - ואחד מהם, אוהד, עובד עם מעצבי אופנה הודיים נחשבים. הודות לכך הראנרים והכריות נתפרו מפרינטים של הקולקציות, כך שמגע הקסם של אמיר המפיק השתלב יחד עם הסטייל המוקפד של הזוג והתוצאה כל כך יפה ומיוחדת, שאנחנו ממליצות לכן בחום לבקר שנית את אלבום החתונה המקסים שלהם.

 

ohad gallery 24 

 

ohad gallery 21

 

ohad gallery 19

צילום: דימה וזינוביץ' 

 

אגב, שימו לב לנעליים ה-ה-ו-ר-ס-ו-ת של אוהד ואביעד. משהו לחשוב עליו כשאתן הולכות עם החתן לעתיד שלכן לסיבוב קניות ;)

 

ohad gallery 2

צילום: דימה וזינוביץ' 

 

זהו כלות אורבניות יקרות, אלה ההיילייטס המקסימים שפשוט היינו מוכרחות לחלוק איתכן הפעם. אם גם לכן היתה חתונה מהממת אל תשכחו לספר לנו עליה בטופס המקוון ואנחנו ניפגש במדור הבא עם תמונות, סגנונות ורעיונות חדשים.

מאת:כלות אורבניות