היילייטס בסלואו מושן

04.02.15

אינה ובן הם זוג אדיר - זו הדרך הטובה ביותר להגדיר אותם. הם אגב, מגדירים את עצמם בתור זוג גיקים מושבעים וחובבי אירוח, מה שלבטח מסביר את חתונתם האורבנית שהייתה מקושטת בדיטיילים יפים והבחירה לתעד אותם בשני סרטונים ייחודיים, מבית כוורת, שכמותם טרם ראינו במחוזותינו... בקיצור, מצפה לנו היום זמן איכותי כייפי במיוחד.

 

 

 

 

 

הסרטון הראשון הוא ההיילייטס מתוך האירוע, אך אם חשבתן שמדובר בקליפ שמתאר את השתלשלות האירועים בצורה יפה, כך מתחיל ומסתיים - צפויה לכן הפתעה, שכן הקליפ נפתח בקטע אנימציה אשר לוקח אותנו אל משחק הסופר-מריו הקלאסי של הילדות, כן כן! הרקע מוכר, הגרפיקה היא של פעם ואפילו המוסיקה נלקחה הישר מן המשחק הנוסטלגי, אלא שבמקום לפגוש את מריו החביב, פוגשות בנו דמויות משודרגות, דמויותיהן של אינה ובן! השניים עוברים יחד את המסלול כולל דילוגים, קפיצות וריצות, עד שהם מגיעים יחדיו לטירה הקסומה. GAME OVER? במקרה שלנו הוא רק התחיל, שהרי אז הרקע מתחלף לכדי יום האירוע, אז אנו פוגשות באינה ובן, הפעם על אמת, במעמד החופה המרגש.

 

 

 

 

בן עונד לאינה את הטבעת וכעת אנו חוזרות אחורה בזמן, בדיוק כפי שניתן לעשות במשחקי המחשב הטובים, הישר אל ביתם ואל שלב ההכנות - שם אנו מקבלות הצצה נוספת לכל הפיצ'פקעס הקטנים שמקשטים את דירתם ומיטיבים לתאר את אישיותם הקלילה. כעת מגיע שלב ההכנות, הצילומים המקדימים וכמובן גם האירוע עצמו - הכל מרגיש ונראה מוכר, אך בכל זאת יש בו את הטאץ' המיוחד הזה של אינה ובן, אותו הם יצקו לכל אחד משלבי האירוע, בתוספת לעריכה שפשוט עושה לנו פאן.

 

 

 

זוכרות שהבטחנו לכן סרטון נוסף? אז הנה הוא כאן והפעם מדובר בעמדת סלואו מושן מיוחדת שהוקמה במהלך האירוע. על רקע של מסך לבן, השתעשעו האורחים בהתזות מים, פיזור קונפטי ואפילו נפנוף שטרות... אין ספק שלא רק אינה ובן יודעים לעשות גוד טיים, אלא גם האורחים שלהם סופר זורמים וזה פשוט תענוג לצפות בהם... מוכנות ללחוץ פליי? 

  

כיף לפגוש בסרטונים מרעננים שפשוט עשו לנו את היום!

 

קרדיטים

 

צילום ועריכה: כוורת

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: