היופי שבפשטות

30.07.11

 

זה מצליח להדהים אותנו בכל פעם מחדש: כמה יופי יכול להיות בפשטות. פשטות שמושגת עם 2 כפות גדושות של מאמץ, 4 כפיות יצירתיות, 1/2 כוס של הנאה מהדרך ולסיום, רצון (אז אנא מכן, לא להתקמצן לנו על המרכיב הכי חשוב בעוגה!). הרצון החזק שאנחנו מדברות עליו... לעשות משהו שהוא טיפ טיפה אחר, שהוא קצת יותר אתם, מצדיק תמיד את העבודה שעומדת מאחוריו, אתן חייבות להודות.

 

ועכשיו, כשיש בידיכן את המתכון לעוגה המוצלחת, הגיע שלב ההדגמות. הרי לא באמת חשבתן שנזרוק אתכן למים, נכון? ולכן היום, בחרנו לעשות מחווה קטנה לחג הלבן והאהוב עלינו, חג השבועות. הוא אמנם חלף לו (וכבר הספקנו מאוד להתגעגע...), אך למזלינו הרב אפשר להמשיך ולהתרפק עליו בהנאה רבה עם תמונות שמגיעות הישר מהבלוג של האחת והיחידה. כן, כן, אתן בטח כבר מנחשות... קרן שביט!

 

אז במקום להמשיך ולקשקש כאן עוד ועוד, נפנה את המקום לתמונות, למילים, ולחתונה ישראלית עם ניחוח אותנטי ומיוחד. אתן מוכנות?!?

 

✄ ✄ ✄

 

בקיץ הזה תלבשי לבן - חתונה כמו פעם

קרן שביט

 

"בקיץ הזה תלבשי לבן, תחשבי מחשבות בהירות. אולי תקבלי מכתב אהבה, אולי נעשה בחירות. אני אבחר בך ואת בי תבחרי וביחד נהיה לרוב, אם בקיץ הזה תלבשי לבן ותתפללי לטוב..."

 

 

רחלי וחגי התחתנו בערב שבועות בחוה של הדודים. חתונה לבנה, צנועה ויפה. בין עצי זית, שמפיקים שמן זית אלוהי, תחת גפן עסיסית, תאנה ורימון, בחלקת אלוהים שהטבע בירך, מוקפים באנשים חמים ואוהבים.

 

 

כל המשפחה נרתמה להפקה. כולם הפשילו שרוולים והצליחו להדביק גם אותי בהתרגשות של ההכנות. ממש כמו פעם, התיישבו כל השבט, להכין פונפוני נייר גדולים, לתלות גרלנדות ולאגד שיבולים לזרים אישיים.

 

 

שלטים ניתלו, פרחי ניקטפו ודומה, שאפילו חיות המשק הרגישו שזה יום מיוחד במינו.

 

 

אני אוהבת את השעות השקטות הללו, מלאות ההתרגשות, שלפני הרגע הגדול. שעות קסומות של רוגע, שלווה וציפייה גדולה. זה הזמן לעבור על הכל בעין נוספת, לסדר מפה שהתרשלה ולפרום פרח מהודק מדי.

 

 

עגלה גדולה נשלפה מהמשק ולאחר הסבה הפכה לטנא גדול ומרשים. זרי שיבולים, אפרסקים, משמשים, ענבים, דובדבנים ושקדים ירוקים. חצי שעה לפני שהאורחים התחילו להגיע, עדיין ראיתי את אבי הכלה עורם ערימות של פירות, מטוב פיריה של הארץ.

 

 

עסקתי שנים לא מעטות בתחום עיצוב האירועים ובכל פעם אני נפעמת מחדש לגלות, שהדברים הכי טובים ויפים, הם הדברים הכי פשוטים. כאלו שיוצאים מהלב, בשמחה ובאהבה. צבעוניות של מערום פירות, חיוך זוהר של אשה יפה.

 

 

אלו החומרים שמהם עשויה ההשראה שלי. כמה נפלא שהתאפשר לי לתעד ולהעביר לכם מעט מתמצית ההשראה הזאת.

 

 

ריחה, ליבלוב, נעורים, ביכורים. עוד רגע אחרון של אביב, לפני החום הגדול של הקיץ.

 

 

חיוך של פיית נהר קסומה

 

 

הבטחה וציפייה גדולה

 

 

ורגע אחד מכושף, קסום ומיוחד של אינטימיות. חתונה.

 

 

אני מאחלת לרחלי ולחגי, שהדרך בה בחרתם, תמיד תהיה רצופה לא רק בכונות טובות, אלא בעיקר במעשים טובים. מאחלת לכם שתשכילו לבנות בית, שיכיל הרבה אהבה ורגעים קסומים ושתמיד תזכרו שהדברים הפשוטים הם הדברים הכי טובים שיש...

 

✄ ✄ ✄

 

מממ... אמרנו כבר שאנחנו ממש, אבל ממש אוהבות חתונות?

מאת:כלות אורבניות וקרן שביט