הטיילור מייד: פנינה מחוספסת בלב העיר

06.07.14

 

שיטוטינו ברחבי העיר מובילים אותנו פעמים רבות אל פינות קסם הנגלות אל עיננו מבלי שהבחנו בהן קודם לכן. הן היו שם מאז ומתמיד, נחבאות אל כליהן ורק מחכות שנבחין בהן… כאלה הן, יפות וענוגות.

 

צילום: כלות אורבניות

 

 

 

 

לפני שבועות ספורים טיילנו לנו ביום שישי שמשי במיוחד, וגילינו לפתע פנינה מחוספסת שהסתתרה בהמולת העיר ושאבה אותנו היישר לתוכה...

 

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

 

לפתע, הרעש מן הרחוב נעלם כלא היה ואנחנו הרגשנו כאילו הגענו למקום שנמצא הרחק מכאן על ציר הזמן. מרצפות, טקסטורות, אלמנטים עיצוביים שונים וכמובן גם קוקטיילים שווים וטאפסים טעימים, קיבלו את פנינו וחיברו אותנו אל האווירה במקום, עד שממש יכולנו לדמיין לעצמינו את דון דרייפר החתיך מזמין לעצמו דרינק קטן בסיום יום עבודה עמוס במשרד. 

 

 

 

 

המקום הזה, שהעניק לנו חוויה שכולה על טהרת האסקפיזם הוא לא אחר מה״טיילור מייד״, בר אורבני עם אווירה יוצאת דופן המארח גם חתונות מן הסוג הזה - אורבניות באופיין ובלתי נשכחות.

 

 

 

 

 

אופיו של כל אירוע ואירוע, משתנה כמובן מזוג לזוג שכן ניתן להלביש את הלוקיישן כמעט בכל צורה שהיא וליצור חיבור מעניין בין העיצוב הזמני בחתונה לבין האווירה הקיימת במקום עצמו. בשלב הזה, הדימיון שלנו כבר החל לעבוד שעות נוספות וראינו אל מול עיננו עוד ועוד חתונות, כשלכל אחת מהן הייחודיות שלה ובכל אחת מהן היינו שמחות להיות נוכחות.

 

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

 

כפי שציינו אופיו של האירוע, הבחירה היכן לערוך את טקס החופה או לחילופין רק את המסיבה עצמה, מותאמים במדוייק ומכאן גם השם ״טיילור מייד״, שכן אין כמו היכולת הזאת לשלב את כל המרכיבים יחדיו לכדי אירוע שמשקף את האני האמיתי של בני הזוג, ללא תפאורות מיותרות, ללא שכבות בלתי רצויות, רק חגיגה אמיתית של אהבה המתובלת באלכוהול משובח ובמטעמים מן המטבח. כאלה חגיגות אנחנו אוהבות!

 

 

 

 

אז מסתבר שבכדי למצוא את המקומות האחרים (שאתן מחפשות ומחפשות, מי כמונו יודעות…), בהחלט שלא צריך לחפש רחוק… הפנינים הלא מלוטשות האלה נמצאות שם ורק מחכות שנגלה אותן, ואנו - תמיד שמחות לפגוש במקומות שכאלה ולהתבונן עליהם מנקודת מבט קצת אחרת, שגורמת לנו לדגדוג של התרגשות בקצות האצבעות.

 

♦♦♦

 

*כל התמונות המופיעות בפוסט, מלבד אלא שצויין בהן אחרת, צולמו ע״י הצלם שי שבירו.

**הפוסט נכתב בשיתוף פעולה תכני-מסחרי.

 

מאת:כלות אורבניות