החתונה של לירון ודוד

24.02.16

יש את הסיטואציות האלו בחיים שבהן שני אנשים יכולים להסתובב באותם חוגים ומעגלים יחדיו, לחבב זו את זה - מבלי שיתרחש משהו מהותי מספיק. סוג של כוחו של הרגל או אפילו חשש להתאכזב.

 

 

 

 

 

יש את הסיטואציות האלו בחיים שבהן אחד מהשניים מחליט לבסוף להסתכן, להתקרב, להרגיש ואז משני אנשים שמחבבים זו את זה, אך עדיין זרים - נוצר לו סיפור אהבה.

 

 

 

 

 

כך הכירו לירון ודוד - ומאז אותה התקרבות היסטורית זה לזו, היה ברור להם שמצפה משהו גדול עבור שניהם יחד, מה שאכן התברר כמדויק.

 

 

 

 

הרגע הזה התרחש לפני למעלה משש שנים ומאז הצמד בלתי נפרד: הם גרו ולמדו יחדיו בבצלאל שבירושלים והיום הם חולקים את חייהם יחדיו בתל אביב.

 

 

 

 

 

הם מעידים על עצמם כבני זוג שנהנים לעשות הכל יחדיו, שזה הכי חמוד בעינינו: את הרגעים הכי שגרתיים ומשעממים לצד החוויות הכי מדהימות. 

 

 

 

 

הצעת הנישואין הייתה ספונטנית: מהרגע שדוד החליט שזהו, הוא מציע, הוא החל להניע את האירועים כך שהכל יתרחש באותו יום. הוא תפס אוטובוס למרכז העיר, קנה ללירון את הטבעת, יחד עם שמלה לבנה ואת הקאפקייק שהיא הכי אוהבת, הזמין מקומות בערב כדי לחגוג וחזר הביתה עם ההפתעה המרגשת הזו. השניים מספרים שזה היה הכי נכון, הכי אמיתי והכי אותנטי עבורם.

 

 

 

 

בהכנות לאירוע כמו בהכנות לאירוע, היו רגעים טובים יותר ורגעים קצת מלחיצים יותר - אך השניים מסכימים פה אחד שהכל מתגמד לעומת האהבה והחום שהם קיבלו באותו ערב מחברים וקרובי משפחה, מה שהורגש גם היטב מבעד לצילומים של מור אלנקוה.

 

 

לירון ודוד, הפשטות והכנות שלכם הקסימה אותנו, מי יתן ותמיד תמשיכו בצורה הזו בדיוק.

 

קרדיטים

מקום האירוע: גן הקונגרסים, חיפה

מוסיקה: חן אלמילח
צילום סטילס: מור אלנקווה
שמלה:תופרת: יוליה מיזלס
איפור ושיער:עדי רודיק
תכשיטים: אפרת קסוטו

מאת:כלות אורבניות