החתונה התל אביבית של עדי ונועם

14.07.16

חתונות עירוניות לא חייבות להתקיים בתל אביב, אבל אין ספק שכשהן כן, יש המון לוקיישנים מהממים להצטלם לצדם ולהתחתן בהם. רק תסתכלו על התמונות המגניבות של עדי ונועם - שבחרו להתחתן בחתונה תל אביבית קלאסית - ותראו כמה יפה יוצאים הצילומים שבהם מככבים לא רק בני הזוג, אלא גם העיר עצמה.

 

adi gallery 5

 

adi gallery 4 

 

הסיפור של עדי ונועם - שף פרטי ומאמנת כושר - מתחיל לפני ארבע שנים: הוא היה השף במסעדה בה עדי איחמ"שה וכך הם הכירו. לדבריהם, כבר בדייט הראשון (שהתקיים בים בליל ירח מלא) הם התאהבו. האירוסין הגיעו באוגוסט שנה שעברה, אז הגיע נועם לחדר הכושר בו עדי עובדת וכרע ברך מחוץ למכון.

 

adi gallery 7

 

adi gallery 8

 

מן הסתם עדי השיבה בחיוב והם פצחו במסע תכנון החתונה שלהם. מהרגע הראשון הם ידעו שירצו להתחתן בחתונה תל אביבית קטנה ואינטימית - שמשלבת גם את בית הכנסת הגדול באלנבי, בו נישאו לפני 60 שנה הסבים של עדי. את החתונה הם תכננו בעצמם, עם מעט עזרה מחברים כשהחזון שלהם היה עיצוב אורבני ומינימיליסטי.

 

adi gallery 9

 

adi gallery 16

 

adi gallery 17

 

adi gallery 18

 

בחירות הלבוש שלהם הדהדו בדיוק את הסגנון הזה, עם חליפת חתן שחורה ושיקית ושמלת כלה מהממת בשני חלקים. תודו שהם נראו מעולה על רקע העיר ללא הפסקה.

 

 adi gallery 15

 

adi gallery 14

 

בסופו של דבר המקום שנבחר לארח את מסיבת החתונה השווה שלהם היה הטיילור מייד, שהיה גם המקום הראשון שראו. הזוג הרעיף המון שבחים על המקום (ובצדק, אם אתן שואלות אותנו) ובמיוחד על אורית המפיקה, שעזרה להם בתהליך הארגון.

 

adi gallery 10

 

adi gallery 11

 

adi gallery 10b

 

adi gallery 11

 

adi gallery 12

 

אם לשפוט לפי התמונות, עושה רושם שמסיבת החתונה שלהם היתה המסיבה הכי שמחה בעיר באותו ערב, ממש חגיגה של אהבה. 

 

adi gallery 13

 

adi gallery 21

 

adi gallery 22

 

adi gallery 24

 

adi gallery 23

 

כשביקשנו מעדי טיפ אחד לכלות העתידיות היא המליצה בחום להקשיב לתחושות הבטן שלכן ולדאוג להפיק בעצמכן את חתונת החלומות שלכן. לנו לא נותר אלא להסכים איתה ולאחל לה ולנועם את כל האושר שבעולם.

 

 

קרדיטים
לוקשיין: בית הכנסת הגדול, טיילור מייד
דיג'יי: איתי גלואטיסוטו
צלם: מורן מעיין
קיטרינג: טיילור מייד (בני אזולאי)
שמלה: edie.tlv
נעליים: מארו דיזנגוף תל אביב
חליפה: זארה
עיצוב הזמנה: be happy

מאת:כלות אורבניות