החתונה השיקית של אושיה ודורון

01.02.17

על אף שהיום אושיה ודורון הם מושבניקים החיים בשלווה ופסטורליה במושב כפר מרדכי עם כלבת הבוקסר המתוקה שלהם, מייפל, לפי חמש שנים האווירה הרגועה שמאפיינת את חייהם נראתה אחרת לחלוטין.

 

השמיים הכחולים והציפורים המצייצות הוחלפו במסיבת אפטר טראנס, שם דורון הניח את עינו על אושיה שהגיעה למסיבה עם חברותיה, ניצל את המומנטום בו הלכה לשירותים, וחיכה שתצא כדי שיוכל לנסות את מזלו ולכבוש את ליבה. לימים, הסתבר שלמעשה אושיה היא זו שאיתרה את דורון ראשונה, כשבמסיבה אחרת העלתה את חתיכותו של דורון לדיון עם חברותיה ופלירטטה איתו.

 

oshia gallery4

 

לוז oshiya

 

oshia gallery2

 

oshia gallery3

 

oshia gallery5

 

כבר מצילומי ההתארגנות של השניים ניתן לראות כי מדובר בזוג שמציג שילוב מנצח של קלאס לפאן. החל מהשמלה המלכותית של אושיה, דרך האיפור הזוהר והשיער הגלי והמדוייק, ועד החליפה השחורה והקלאסית של של דורון, שלוותה בפק״ל של קוליות בעזרת משקפי שמש וסיגרים. 

 

oshia gallery6

 

oshia gallery8

 

oshia gallery9

 

oshia gallery10

 

oshia gallery11

 

oshia gallery13

 

צילומי הזוגיות שהגיעו מיד לאחד מכן הציגו את הקסם ואהבה הרבה שנמצאים בין השניים, שיצרו תמונות יפהפיות, מלאות באור ואהבה. 

 

oshia gallery14

 

oshia gallery15

 

oshia gallery16

 

oshia gallery17

 

oshia gallery18

 

OSHIYA

 

כיוון שהשניים מגיעים מעולם של זיקה גדולה לעיצוב ואירועים, כשדורון מגיע מעולם העיצוב האירועים ולאושיה חיבה עזה לעולם העיצוב, היה להם חשוב ליצור אירוע שיציג את אישיותם הייחודית, טעמם האישי ואת הכיף שנמצא אצל כל אחד מהם, יחד ולחוד. לאחר התלבטויות האם לערוך אירוע מאפס במשק משפחתו של דורון, לבסוף החליטו להינשא בנחלה, שסיפק להם בדיוק את מה שחיפשו.

 

oshia gallery23

 

oshia gallery24

 

האסתטיקה הקלאסית שלטה גם בעיצוב האירוע, כשהצבעים ששלטו בו היו ירוק, לבן וגוונים טבעיים של חום. במרכזי השולחנות הונחו עציצים גדולים וירוקים שהזכירו כי מדובר בסופו של דבר במושבניקים. חלק מהעציצים היו עשויים מתכת, חלקם מעץ וחלקם מבטון, בהתאם לסקירת הטרנד ההורס שערכנו לפני זמן מה.

 

oshia gallery19

 

oshia table

 

oshia gallery20

 

החופה עוצבה גם היא בסגנון פשוט ויפהפה, כשמולה הוצבו ספסלי עץ עליהם ישבו אורחי האירוע. החופה עצמה עוצבה בעזרת בדים לבנים בטקסטורות שונות, בחלקה העליון צרורות ארוכים ומרהיבים של פרחים לבנים וצמחיה ירוקה, ובחלקה האחורי שזורים עיגולים רקומים ויפים. השילוב של כל האלמנטים העיצוביים הללו יצרו חופה מעודנת וחלומית.

 

oshia gallery21 

 

oshia gallery22

 

אחרי טקס החופה, הגיע שלב המסיבה, שכזכור לכן, יש לאושיה ודורון פינה חמה בלבם למסיבות בכלל ולמסיבות טראנס בפרט. אחרי מסיבה שפנתה לכל האורחים בכל הגילאים, החלה האפטר פארטי - מסיבת טראנס בניצוחו של אמן טראנס, שלשניים היה ברור שהם חייבים אחד כזה במסיבה הכי גדולה בחייהם.

 

oshia gallery25

 

oshia gallery26

 

oshia gallery27

 

אושיה ודורון, אנחנו מאחלות לכם חיים מלאי כיף בדרך הקלאסית והעל-זמנית שלכם.

 

קרדיטים:

 

צילום סטילס: שי אזולאי - LUZ

מקום האירוע: הנחלה

שמלה: ליז מרטינז
קייטרינג: עלי דפנה

מוסיקה: דלית רצ׳שטר, DJ ritmo

צילום וידאו: איציק אלימלך - LUZ

שיער: אדיר יעקב

איפור: מישל אדרי

חליפת חתן: names

נעלי חתן: fiocco nero

תכשיט ראש לכלה: אפרת קסוטו

הזמנות לחתונה: אושיה הכלה עיצבה. פרי פרינט בחולון הדפיסו.

 

מאת:zlil