החתונה השווה של דניה ודניאל

29.08.16

אם תשאלו אותנו, יש לנו את העבודה הכי טובה בעולם: מדי יום אנחנו מתיישבות על המחשב וכותבות על אחד מהרגעים הכי משמחים בחיים, הרגע בו זוגות מחליטים למסד את הקשר שלהם מול החברים והמשפחה. לשמחתנו, אנחנו לא היחידות שהעבודה שלהם כל כך נפלאה; הרי עולם החתונות כולל הרבה אנשים שמקדישים את הקריירה ואת היומיום שלהם על מנת לעזור לזוגות לחגוג את היום המיוחד שלהם.

 

daniel gallery 1 

 

daniel gallery 2

 

daniel gallery 3

 

daniel gallery 5

 

אחת מאותם אנשים היא הכלה היפהפיה שמתארחת אצלנו היום: תכירו את דניה, מנהלת השיווק והמכירות של אחד המקומות השווים ביותר באזור המרכז - האביגדור. היא והחתיך שלצדה, דניאל, הכירו לפני שנתיים וחצי בשידוך מטעם אחותה הבכורה.

 

daniel gallery 4

 

daniel gallery 7

 

בסוד היא גילתה לנו שכשהתחילה לעבוד באביגדור, המפגש היומיומי עם כלות וחתנים לחלוטין עורר אצלה את הרצון להינשא וגם אצל דניאל, ששמע על החתונות המיוחדות שהפיקה.

 

daniel gallery 6

 

daniel gallery 9

 

לאחר שנתיים של קשר עמוק ואוהב, הגיעה הצעת הנישואין המיוחלת שהתרחשה במטעים היפים של יסוד המעלה - בהם בילה דניאל את רוב ילדותו.

 

daniel gallery 8

 

daniel gallery 10

 

למרות שהייתן מצפות שהאביגדור יהיה הבחירה המובנת מאליה כמקום שיארח את החתונה שלהם, בהתחלה בני הזוג דווקא חשבו על חתונה באחד מבתי ההורים. תוך כדי הם הבינו שזה יהיה קטן מדי ביחס לכמות המוזמנים שלהם ובלאו הכי הכלה, שהתרגלה לסטנדרטים הגבוהים מאוד שמציב מקום העבודה שלה בחתונות, לא מוכנה להתחתן בשום מקום אחר.

 

daniel gallery 11

 

daniel gallery 12

 

daniel gallery 13

 

בסופו של דבר, כמו שאתן רואות, הם הרימו חתונה משגעת ב-Home Base של דניה. לטענתה, דווקא בגלל שהיא כל כך רגילה לרדת לכל הפרטים הכי קטנים ויכולה היתה בקלות להשתלט על הכל, היה לה חשוב לשחרר ולאפשר לדניאל להיות מעורב בתהליך גם כן (הוא עיצב את ההזמנות ואת הזמנת ה-Save the Date).

 

daniel gallery 14

 

daniel gallery 15

 

אם תהיתן לגבי החופה המיוחדת שלהם, נספר לכן שהיא הפתעה שהכינו האמהות לבני הזוג; 28 ריבועי בד שמכילים ברכות מחברים ובני משפחה נתפרו להם יחדיו והפכו למזכרת מרגשת. במרכז החופה רקמה אמא של דניה את השמות שלהם ואבא של דניאל ערך סרט קצר על הפרויקט המקסים הזה, שהוקרן כמה דקות לפני הכניסה לחופה.

 

daniel gallery 16

 

daniel gallery 17

 

daniel gallery 18 

 

daniel gallery 19

 

את החתונה המקסימה שלה דניה סיכמה בדרך יפה, כשאמרה לנו שסוף סוף היא הבינה למה הזוגות שעובדים איתה מרחפים באופריה ביום שאחרי האירוע.

 

daniel gallery 20

 

daniel gallery 21

 

daniel gallery 22

 

אם לשפוט לפי התמונות - אין לנו ספק שדניאל והיא חוו יום מדהים ומרגש במיוחד ולא נותר לנו אלא לברך אותם בהמון אהבה ומזל טוב.

 

קרדיטים
מקום: אביגדור - מתחם אירועים
שמלה: יניב פרסי
איפור ושיער: קארין לוי
חליפה: ליאת זרמון
צלמת סטילס: הדס פרץ
צלם וידאו: תומר פוקס
דיג'יי: אלעד רון לזברה מיוזיק
עיצוב: כריס וייס

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)